Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
a co jeśli się drapie chore miejsca?
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 02 gru 2005 - 00:32:29

cześć!mam łuszczycę krostkową.zmian jest coraz więcej i coraz bardziej mnie swędzi cialo.najbardziej nogi i plecy.caly czas się kremuję,ale kremy b.szybko się wchlaniają.czy może mi się pogorszyć jeśli się będę drapać?czy będą blizny?proszę niech ktoś odpowie.może wiecie co zrobić żeby nie swędzialo.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: a co jeśli się drapie chore miejsca?
Wysłane przez: magda (81.15.159.---)
Data: 02 gru 2005 - 19:02:22

droga Ulu!
blizn raczej nie będziesz miała, ale istniej ryzyko iż w miejscu podrapanym powstanie nowa zmian łuszczycowa....szczególnie gdy łuszczyca ma swą postac aktywną....i mnie jest trudno , ratuję sie tym że nie drapuię pazurami tylko delikatnie pocieram....a smaruję się kremem tłustym DERMOBAZA, dla skóry wrażliwej i alergicznej...natłuszcza na długo i przynosi ulgę...pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.