Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
BSM
Wysłane przez: ANDRZEJ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 16:07:44

Cześć . Napiszcie prosze coś na ten temat.
Nie mam pojęcia o co biega. Zdrówka życze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 18:41:47

Najwięcej się dowiesz, po dokładnych przeczytaniu tematu : "wyleczyłam łuszczycę metodą BSM" Jomy. Ja od tego zaczęłam i warto było. Efekty rewelacyjne i niespodziewane. Poczytaj też "zmiksowałam posty".
Powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 18:56:43

ja od dzis zaczełamsmiling smiley i wierze ze mi sie uda bo jak nie to sie juz załamiesad smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 19:06:31

Sylwia:
Na pewno Ci się uda. U mnie dzięki BSM, łuszczyca wygląda już zupełnie inaczej, o wiele lepiej.
Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: ANDRZEJ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 20:54:15

Cześć llona.
wielkie dzieki za troche optymizmu


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: ANDRZEJ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 21:00:16

Mam ja tylko na lewym łokciu prawym kolanie lewym podudzie stopy palec serdeczny i troche na głowie od 9- lat
Powiedz jakie mam sznse acha zapomniałem o paznokciach ale teraz są akurat nie takie złe dostały kilka dni DERMOWATE.
serdeczne dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 21:13:01

Witaj Andrzeju!!
Trudno powiedzieć jakie masz szanse. Tu nic nie można wyrokować. Ale moim skromnym, prywatnym zdaniem - masz bardzo duże szanse, by te kilka drobnych ognisk Ci zniknęło.
Ja mam praktycznie w każdym miejscu: na nogach, na plecach, na brzuchu (tu jest najgorzej), na łokciach no i na.... czole. Od dwóch tygodni z BSM-em i oliwką, widzę wyraźną poprawę. Nie powiem, że mi wszystko zniknęło, bo to nieprawda. Cały czas powtarzam tylko, że TO w/w działa. Łuszczyca nie narasta spowrotem, nie bolą mnie te miejsca jak kiedyś, a w kilku ogniskach zaczęła pokazywać się "normalna" skóra. Nie tyle teraz wierzę, że to działa, ale wiem na pewno że to działa.
Pamiętaj tylko, że przy BSM nie wolno używać żadnych maści. I szczerze mówiąc, wcale ich nie potrzeba. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania, to śmiało.
Powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: kkk (---.chello.pl)
Data: 03 gru 2005 - 21:34:29

a może ta poprawa to efekt odstawienia maści i skóra poprostu naturalnie się regeneruje.... Spróbujcie odstawić maści, zastosujcie dietę stosowaną przy BSM, a efekty będą takie same bez dotykania głowy łapkami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 03 gru 2005 - 21:49:20

kkk, tez tak przez moment myslalem, ale to nie dziala bez łapek niestety...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: kkk (---.chello.pl)
Data: 04 gru 2005 - 00:31:49

W takim razie oki. Jeśli cygnolina mi nie pomoże i leciutki steryd na łepetynę to chyba rzutem na taśmę lecą te łapki ( na szczęście to podobno działa nawet jeśli się w to nie wierzy). Joma nie ma nawrotów, i czy na 1000% to była łuszczyca?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 04 gru 2005 - 01:43:54

ja mam na 100% juz tylko 5% z mojej na 1000% łuszczycy po stosowaniu BSM, kkk, daj sobie spokój ze sterydami, one tylko potem pogarszają sprawe jak się je odstawi... przemęcz się bo nie będzie lekko ale zapewniam Cię ze po sterydach będzie jeszcze ciężej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 gru 2005 - 09:23:54

u mnie na 1001 % była to łuszczyca, a na dodatek powiem, że BSM też na bielactwo mi pomagało (ale z lenistwa przerwałam leczenie, do którego jeszcze powrócę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: emer (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2005 - 16:20:27

Jestem po sześciu miesiącach BSM i z bólem serca nie zauważyłem żadnych zmian na lepsze.Jest to moja druga próba z BSM.ale na razie nieudana.Z wypowiedzi Jomy wynikało ,że gdy zastosowała BSM nie była długo chora na łuszczycę.W moim przypadku jest to męczarnia ponad 30-letnia.Nikt z mojej rodziny nie chorował ani nie choruje na to draństwo.Pozdrawiam .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BSM
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 07 gru 2005 - 20:01:14

emersad smiley, jak wygladalo Twoje 6 mcy z BSM?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.