Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: AniaM (80.51.180.---)
Data: 03 maj 2006 - 12:44:59

Witajcie! Z łuszczycą żyję już 15 lat, ponieważ objawiła mi się bardzo wcześnie. Wypróbowałam bardzo, bardzo wiele możliwości. Sterydy pomagają, ale jest to największy medyczny podstęp, bo potem wszystko wraca ze zdwojoną siłą. Osobiście bardzo pomagają mi: preparat ALVEO - do oczyszczania organizmu z toksyn, bo leczenie wewnątrz jest równie ważne; oliwka ozonowa OZONELLA do nawilżania skóry; a maści to tylko z cygnoliną - lżejsza i mocniejsza na zmianę. Może dają pewien dyskomfort, bo brudzą, ale przynajmniej nie ma innych efektów ubocznych dla organizmu. Naświetlanie też wywoływało u mnie mocniejszy wysiew, tak samo jak słońce. Trzeba miec bużo cierpliwości i malutko stresów, bo to też ważne. W razie czego służę pomocą. Powodzenia i pozdrawiam! :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: AniaM (80.51.180.---)
Data: 03 maj 2006 - 12:54:27

I oczywiście bardzo ważna jest odpowiednia dieta! Zakaz: alkoholu, papierosy, kawa, wieprzowina, wołowina, pepsi, chipsy, produkty konserwowe w puszkach o przedłużonym okresie przydatności, wędzone, słodycze, tłusty nabiał, owoce cytrusowe. Pic trzeba jak najwięcej wody niegazowanej i soków marchwiowych, mięso najlepiej jeśc drobiowe i cielęce, pieczywo ciemne, poleca się dużo surówek i warzyw. Niestety, jest to uciążliwe i wymaga wiele wyrzeczeń, ale bez tego żadne leki nie pomogą. Odczułam to na własnej skórze, więc dlatego przestrzegam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: Dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2006 - 16:45:00

:-( pic tez nie mozna-najlepiej nie jesc nie pic i dac sie pogrzebac...na to wychodzi:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: elwira (---.aster.pl)
Data: 04 maj 2006 - 10:41:06

jak na luszczyce dziala solarium bo nigdy nie chodzilam ,ale slyszalam ze pomaga .Pierwszy wysyp mialam wgrudniu 2005 w lutym trafilam do szpitala na dwa tygodie mialam tez naswietlania UVB NARAZIE JAK DOTAD nic mi nie wyskoczylo wiec nie wiem jak podziala solarium.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: sara (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 maj 2006 - 18:45:17

chcialabym sie dowiedziec czy po solarium trzeba sie czyms smarowac bo ja zaczelam chodzic ale nie smaruje sie niczym bo jedna pani powiedziala mi ze to musi sie wysuszyc ale ona nie ma luszczycy wiec nie wiem czy to prawda prosze poradzcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 maj 2006 - 20:26:29

Agatko,jak przeczytałam Twojego posta,zaznsłam szoku!jestem pod wrazeniem!Bardzo a to bardzo dużo prawdy jest w tym co napisałaś,mnie łuszczyca(krostkowa)dopadła w wieku przekwitania.Jestem z ciąży blizniaczej jednojajowej,uaktywniła sie w póznym wieku,w tej chwili jest dobrze jest zaleczona na tyle że od dwóch miesiecy nic nie zażywam i niczym nie smaruje jest rewelacyjnie!!pozdrawiam serdecznie Jasia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 maj 2006 - 20:40:43

Barthez
Co przestaszyłeś sie że ktoś mądrzejszy od Ciebie napisał coś więcej jak Ty na temat łuszczycy??Twoje posty przemądrzałe już spotykałam,nawet Ci chyba już coś nawet pisałam,tak ze każdy ma prawo sie wypowiedzieć a Ty tylko krytykujesz!!!Nie musisz czytać,ani krytykować pozdrawiam !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: Aagulka (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 01 cze 2006 - 14:21:25

Hey ! ciesze się że napisałaś wszystko o łuszczycy winking smiley Ja mam łuszczyce krostkową. ale to nieprawda ze jest ona tylko na nogach < bo z tego tekstu tak winika> ja mam ją na cąłym ciele, ropne , bolące rany.Wysiew- to najpierw rumień, potem schodzi skóras i małe ropne krosteczki które się zlewają i są krostyy wielgachna na około 5-15-15 i więcej cm;(;(:|Nie mam też paznokci , tylko zrogowaciałe , twarde, zółte, ropne skorupki i we włosach mam skorupe. sad smiley( Eh.. Juz mam cholernie dość ze mam mysli samobójcze... mam 14lat a choruje na nią od 13 ;((... tzrymajcie się ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 14:23:52

UWAGA: OD 15.06.2006 POSIADAM W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SKUTECZNY I POSZUKIWANY W POLSCE KREM NA ŁUSZCZYCE "UDDERLY SMOOTH" (PRODUKCJA USA) 114ml.CENA 170zł.+koszt wysyłki.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WSZYSTKO O LUSZCZY
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 15:55:52

Oj, ludzie!Przecież to, że Agata się pofatygowała to tylko jej dobra wola.Jak widać są ludzie, dla których są to bardzo cenne informacje.Myślę, że nie chodzi tu o "kopiuj" "wklej" tylko o czyjąś dobra wolę. Przecież nikt Wam nie każe tego czytąć, skoro macie inne źródła.
Z przykrością stwierdzam, że nie jesteście zbyt otwarci na nowe osoby i zamiast wspierać się wolicie atakować kogo się da;/
A szkoda, bo jak znalazłam to forum to ucieszyłam się, ze wreszcie jest miejsce gdzie można porozmawiać z ludźmi takimi jak ja.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.