Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 19:34:38

naprawde ziola sa najlepsze na wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smiling smiley)))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 19:40:27

a tak powaznie to naprawde to pomaga
teraz to ja mam biale plamki w miejscach gdzie mialam łuszczyce to wyglada jak blizna ale lepsze to od krostek bleee teraz jest super stosujcie ziolka .....smiling smiley)))powaga
a i wazne jeszcze aby nie marznac ja chodze ubrana na cebulke bo to WAZNE!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 22:25:08

hehehhe... co Ty masz z tym paleniem???:-)

Mamusia Ci nie mówiła,że to nie zdrowe?

Pewnie dla zasady jej nie słuchasz nawet jeśli dobrze Ci radzi, co?

Szczerze to życze Ci,żebyś nie musiała w przyszłości żałować, że bawisz się w taki sposób...

Troche Ci pomoralizuje ale mam nadzieje,że sie nie obrazisz i przyjmniesz to do wiadomości.
Moji znajomi, którzy w Twoim wieku (niektórzy wcześniej) palili trawe i bawili się tylko kiedy był alkoholol lub narkotyki (lekkie) nie wyszli z tego do dziś. Byli inteligentni, dusze towarzystwa, niesamowicie zabawne i fajne osoby... Teraz mają 20 - 24 lata, mają przyjaciół ale marnych (ja sie tych ich znajomych boje) i zaledwie paru, pare z tych osób nie potrafi do dzis zdać matury a niektórzy są na studiach (co rok na innych).

Nie zauważyłam, żeby którekolwiek z nich spełniło swoje marzenia.

W ciągu ok 1-2 lat zmienili sie nie do poznania!

W bardziej osobiste historie sie nie zagłębie a jest ich sporo-obecnie nie mam zadnych znajomych, którzy ćpają bo (mam nadzieje,że Cie to nie zaboli) niepotrafie słuchać ich idiotycznych rozmów i głupiego śmiechu.

No po wykładzie.

Pozdrawiam

Za błędy przepraszam jestem dys...smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: normalny (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 22:49:17

Też znam takich kilku trawiastych - wieczne lekkoduchy,totalny melanż wszystkiego co ,,cool",a tak naprawdę godne pożałowania, pozbawione oryginalności przygłupie ćpuny, gadające w kółko o oklepanych rozrywkach (dobrych dla nastolatków), stosujących wypłowiałe konstrukcje myślowe, okraszone prymitywnym słownictwem. Tak naprawdę nie mające nic do zaprezentowania poza płytką interpretacją otaczającego świata, brakiem konsolidacji motywacji i działania, ogólną miałkością celów życiowych i dosłownie już mówiąc - czystym pasożytnictwem opartym o niezrozumiałą dla mnie teorię: mnie się wszystko należy z niczego.
Jeden klient popadł w depresję i zmienił rytm dobowy zawalając wszystko począwszy od swojej higieny po studia i kontakt z najbliższą rodziną. Najważniejsze jest dla niego, że kumple mówią mu, że jest cool ziomal. A to już jest dla niego wszystkim. Szkoda tylko, że każdy z nich sprzedałby go za browara.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 04 gru 2005 - 23:01:14

Tak, to fakt... jak sie zbyt lekko do tego podchodzi to moze niezle zamieszac w glowie... Tez znam pare osob, kiedys byli super, dzis chodza wiecznie zdymieni, nawet jak nie sa zdymienisad smiley
Ja tam nie mam w sumie nic przeciwko ziolkom ale tylko raz na jakis czas... to nie jest sposob na zycie! ... ale kazdy robi co uwaza za stosownewinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 gru 2005 - 20:18:47

hehehe wy jacys dziwni jestescie po pierwsze to niecpam!! pale od czasu do czasu i chyba w waszym srodowisku ludzie tak koncza bo cpaja a my nie i niewszyscy ktorzy pala gandzie zle koncza bo np.moi znajomi starsi wcale tak zle nieskonczyli i sie pali od czasu do czasutongue sticking out smiley zle mnie zrozumieliscie albo ja sie zle wyrazilam hehehe(a co do łuszczycy to jej juz niemam moze to dlatego ze prowadze inny tryb zycia wszystko mozliwe ale nic pewnesmiling smiley))pozdrawiam chorych na łuszczyce smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 gru 2005 - 02:06:56

wyszło na atak a nie miało wyjść. Mam tylko nadzieje,że dla ciebie raz na jakis czas to nie jest raz na tydzień. Zrozum nas... w naszym gronie najwidoczniej nie zdarzyły się wyjątki, które z palenia raz na jakiś czas przeszły na palenie raz na ruski rok tylko odwrotnie tzn. sorki chłopaki, że sie za was wypowiadam:-D To w sumie miało być bardziej w moim imieniu.
Pozdrawiam i gratuluje,że łuszczyca Ci schodzi:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 gru 2005 - 18:48:08

hahaha nadal sie nierozumiemy ale spoko bywa i tak a co do palenia to zdaza sie raz na jakis dluzszy czas smieszna jestes pozdrawiam pasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: magda (81.15.159.---)
Data: 06 gru 2005 - 19:24:57


albo brak ci słów i zapełniasz luki tym"hahaha" alboś przypaliła i masz humor ......i tak wyglada na to że niewiele konkretów masz do powiedzenia...ha ha

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2005 - 20:17:42

jestescie tacy chyba to przez te wysypy luszczycy nerwowi itp.mialam tak ale juz niemam łuszczycy tak wiec wspolczuje i magda nie badz taka nerwowa bo to szkodzi zdrowiu 'hahaha...'

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: magda (81.15.159.---)
Data: 10 gru 2005 - 16:05:08

cóz ..to nie ja muszę nerwy koic trawą... więc nerwy mam w porzadku....cieszę się że teraz nie masz nic, ja też się nieźle trzymam...ale pamietaj, że w tej chorobie nie m pewników...i ten się śmieje kto się smieje ostatni..pozdrawiam ( bez hehehe)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 22:33:58

Madziu zdaje sobie z tego sprawe ze moge miec nawroty nawet o tym wiem sad smiley ale co ty sie uczepilas tego ze ja pale ta trawe w czym ci to przeszkadza zaledwie kilka razy zapalilam a tobie to przeszkadza stul pysk jesli masz cos do tego bo nielubie takich ludzi takich jak ty'no coz...'

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 11 gru 2005 - 00:49:03

No to sobie Magdy pogadały w końcu ze sobą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Gosia A (---.netburg.pl)
Data: 11 gru 2005 - 02:25:16

Czytam, czytam i się załamałam... Madziu, dlaczego jesteś taka wulgarna, nikt Ci nie chciał tu nic złego powiedzieć, a ty obrażasz koleżanki i nas...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pijcie ziolka palcie ziolka i bedzie oki
Wysłane przez: Magda:))))))) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 gru 2005 - 12:20:58

Spoko spoko...ja niemam zamiaru sie klucic tutaj z madzia poniewaz nie po to wchodzilam na to forumsmiling smiley))Madzia wyluzujsmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.