Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Harry (---.68.92.84.mielec92.tnp.pl)
Data: 08 gru 2005 - 18:48:04

E-mail w tytule.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 22:24:22

Przychodzi mi myśl, że jeżeli mieszkamy w Krakowie, to, co stoi na przeszkodzie, aby się spotykać raz w miesiącu, proponuję w każdą sobotę trzeciego tygodnia miesiąca a więc teraz można by się spotkać już 17 przed świętami, tylko jak na razie nawiązałem kontakt z jedną osobą i to nie z Krakowa., Brak odzewu od pozostałych. Czyżby wszyscy pozostali to dystrybutorzy, - uzdrawiających wynalazków. Dysponuję mieszkaniem w którym pomieścimy się ??? sporo miejsca chyba będzie korzystniej jak w kawiarni, bo nie goni nas czas i kelnerka, herbatka czeka u mnie, może coś wymyślimy, wszystko przed nami. Nie zawsze każdemu będzie pasowało, ale jak nas będzie więcej to nie będzie zauważalne i nie zawiedziemy tych, którzy są gotowi jechać nawet z daleka, byłoby im przykro, gdyby przyjechali a tu pustkowie. Więc póki co to nie aktualne. Pyzatym tak nie musi być jak proponuję to jest tylko moja propozycja.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 08 gru 2005 - 23:22:49

hmmm nie zebym byl pesymista, ale cos mi sie wydaje ze do tego spotkania nie dojdzie....pozdrawiam....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 00:01:18

Bakus mów dalej czemu nie


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 09 gru 2005 - 00:06:46

wiesz Andrzejkusmiling smiley chyba się do Ciebie wproszesmiling smiley( troszkę zartuje a troszke nie) jakis czas temu bywalam w Krakowie dosc czesto z racji moich wycieczek i bliskich przyjacioł smiling smiley a skoro bardzo lubię Twoje miasto ...to chetnie porozmawiam i poznam nowych znajomychsmiling smiley Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 00:12:40

Narazie jest cieńko nie ma chętnych to nie znaczy, że nie zapraszam
do zobaczenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 09 gru 2005 - 11:19:56

chętni są, tylko nadal nic nie wiadomo

a jesli chodzi o emaile to ja dostalam i juz o tym wspomnialam wczesniej.
chce tez powiedziec ze jesli to spotkanie faktycznie odbedzie sie 17.12 to mi pasuje, wiec napiszcie konkretnie kto chce sie spotkac i czy mu ta data pasuje.

Pozdrawiam
Dorotka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Gabriela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 11:50:06

mnie też pasuje, bo akurat wtedy mam zjazd na uczelni. Tylko jeszcze trzeba b0y ustalić godzine spotkania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 12:04:14

Dla mnie gdzina obojętna, niektórzy się obawiają, na pierwszy raz, aby to się odbyło u mnie, proponują kawiarenkę to była moja propozycja jestem otwarty na miejsce i godzinę
sądzę, że umnnie będzie najlepiej


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 09 gru 2005 - 12:20:22

17.12 jest ok....tylko zeby godzina nie byla zbyt pozna.....bo do pracy trzeba isc na noc :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 09 gru 2005 - 13:48:42

super smiling smiley

widzę że juz się coś klaruje smiling smiley

niestety zupełnie nie mam pomysłu na miejsce spotkania :/

proszę, jeśli macie obawy na spotkanie u Andrzeja to niech ktoś rzuci propozycją, mi jest obojętne gdzie i o ktorej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Gabriela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 13:51:34

to w takim razie Andrzej napisz gdzie mieszkasz, choć ja jednak wolałabym kawiarnię, np. gdzieś przy rynku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 09 gru 2005 - 14:08:30

przy rynku jest przeciez mnustwo lokali....klubow itp jak bedzie na miejscu mozna cos wybrac...wkoncu Krakow to nie pustynia gdzie jest tylko sam piasek....Tam zycie kwitnie 24h na dobe grinning smiley hehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 15:41:37

Prześlijcie mi swój namiar, numer telefonu stacjonarnego, ja oddzwonię do każdego i podam adres, nie obawiajcie się, to są numery dla mnie nie przekażę nikomu.
Podjąłem tą inicjatywę, i w pewnym stopniu jestem odpowiedzialny za całość za wszystkich między innymi za niepełnoletnich, którzy nie zawsze mówią rodzicom, co robią a nie chcę, aby rodzice mieli do mnie jakieś - ale. = (dziadek zaprosił sobie przez Internet) To nie znaczny, że niepełnoletni nie maja wstępu zapraszam wszystkich, niepełnoletnich też, niemniej to musi mieć ręce i nogi zresztą można przyjść z osobą towarzyszącą.
Proponuję spotkania raz w miesiącu na stałe być może na początku będzie nas parę osób, ale po roku, jak będzie ciasno u mnie - to wynajmiemy sukiennice.
Na razie mam dwa numery telefoniczne.
Pyzatym inicjatywa jest w waszych rękach ja tu tylko &#8222;sprzątam&#8221; a 77


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 09 gru 2005 - 16:54:57

hmmm ja prosze te na miary na maila....obecnie malo co przebywam w domu....czesciej w pracy i poza domem....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: pnianka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 19:21:06

Mój email [email protected], ale ja jestem chętna na wiosnę, nie lubię zimy a teraz w zero luzu dla matek usiłujących przygotować święta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: pnianka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 19:22:20

a wogóle to super że się spotkać chcecie,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 09 gru 2005 - 19:37:31

ja nie mam stacjonarnego sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Gabriela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 11:10:06

Andrzej, nie rozumiem dlaczgo chcesz być odpowiedzialny za każdego?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 18:16:35


Co się dzieje? taka cisza w Krakowie&#8230;..
co to będzie jak śnieg spadnie?.....
= ciszej niż u pustelnika


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.