Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Gabriela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 23:23:07

może jakieś konkrety? sobota 17 grudnia, godzina 12.00 ? Napiszcie czy Wam pasuje i kto w ogóle przyjdzie na 100%

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 11 gru 2005 - 23:18:38

Czesc....wiec jak z tym spotkaniem....????? jest ktos wogole jeszcze tym zainteresowany ???? Gabrysia zarzuciła propozycją ze w sobote o 12....jak dla mnie jest OK.....z tego co wiem jest juz nas Troje a co z reszta??? jest ktos jeszcze wogole chetny ?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 gru 2005 - 18:13:11

Cześć (Mimo szczerych chęci), nie ma chętnych na to, by spotkanie odbyło się u mnie w domu. Dobrze niech będzie tak jak proponuje większość. Spotkajmy się w kawiarni.
Proponuję Bar wegetariański &#8222;VEGA&#8221; przy ul Gertrudy obok kina Wanda i Hotelu Monopol. Po godzinie 12 z minutami. Aby było łatwiej trafić co niektórym, spotkajmy się przy wejściu głównym przy kościele Mariackim w Rynku Gł. Godzina 12. SOBOTA 17 Grudnia 2005r,
Gdyby ktoś się spóźnił niech przyjdzie do baru.
Oczywiście to są tylko moje propozycję &#8211; rozwijam wcześniejsze propozycje Gabrieli.
WPISZCIE SIĘ NA FORUM POTWIERDZAJĄC, KTO PRZYJDZIE.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Gabriela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 gru 2005 - 20:47:43

Ja jestem za. Szkoda tylko że nas tak mało sad smiley

LUDZIE CO Z WAMI?????????????????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 12 gru 2005 - 21:33:41

hmmm to moze Gabrysiu i Andrzejku dobrze ze nas tak malo..... smiling smiley))) a dlaczego.???? moze poprostu tylko my mamy problem z pania ? na poludniu polski...smiling smiley)))) Moze resszta znalazla lek cud i sie niechce podzielic??? trzeba sie cieszyc ze komus sie udalo wygrac z natretna kobieta o imieniu ?... smiling smiley))) Oczywiscie bez obraz dla pozostalych kobiet bo jestescie oczywiscie wspaniale.....tylko ta jedyna mi przeszkadza....z mila checia bym sie z nia 'rozwiodl' ale jak ???:/ pozdrawiam

ps.. Ja juz wyrazilem swoje proroctwo na temat tego spotkania.....wiec teraz moge powiedziec.....a nie mowilem.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 gru 2005 - 22:05:18

Bakus robimy odlot mój post z 06-12-05 godzina 14:57


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 13 gru 2005 - 07:31:25

ja bede na spotkaniu

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 13 gru 2005 - 15:24:34

no wiec widze ze Dorotka jest 4 w gronie spotkania KRAKOWIAKOW smiling smiley) no wiec....liczba rosnie smiling smiley

Andrzeju no tak juz jest.....ale dopiero to sobie uswiadomilem....ze miales racje smiling smiley)))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 13 gru 2005 - 22:05:31

ktos jeszcze chetny? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 14 gru 2005 - 09:51:19

echo....................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 15 gru 2005 - 16:05:14

widze ze w Krakowie to tylko kilka osob jest chory na tą ssssss............wrrrrrr


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 16 gru 2005 - 09:08:03

Czesc.....przepraszam bardzo, ale ja musze ze spotkania w kraku w sobote zrezygnowac, poniewaz zmienili mi zmiane i do pracy nie ide na nocke a na 14 :/ bawcie sie smiling smiley)) moze nastepnym razem ja do Was dolacze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: tom (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 09:47:39

Słuchajcie mnie dowiedziałem sie ze w Chorzowie jest jakaś prywatna klinika gdzie podleczają łuszczyce ale ceny mają z górnej półki. Jak by ktoś coś wiedział na temat skuteczności napiszcie . Apropos Andrzej wam dobrze a ja do Krakowa mam daleko mieszkam w Zawierciu .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 22:05:56

Cześć Bakus - wierzymy, że będziesz z nami myślami, wypijemy Twoje zdrowie. Następne spotkanie 21 stycznia to powiadom kolegów w pracy, że Cię nie będzie. Spokojnej pracy i wydajnej.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPOTKANIE W KRAKOWIE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2005 - 17:15:57

Tak jak to zwykle bywa tak też było na pierwszym spotkaniu w Krakowie, to znaczy: wieczorem wszyscy chętnie wybierają się na grzyby a rano nikt nie pojechał. Tutaj było podobnie byliśmy w dwójkę, ja a 77 i Gabriela, która okazała się dzielną dziewczyną (zajęcia na uczelni) spędziliśmy 2 i &frac12; godziny i zapewne trwałoby to dłużej gdyby nie obowiązki.
Nie wiem, co się stało z pozostałymi Bakus usprawiedliwiony. Odwagi zapraszam, spotykajmy się, kto może raz w miesiącu zawsze w trzecią sobotę miesiąca.
Myślałem, że będę sam, ale teraz jestem optymistą, nie jest tak źle, byliśmy w dwójkę na 3-cim w trójkę na 4-ty w czwórkę, czyli na setnym spotkaniu powinno być 100 osób. Odnośnie spotkań w Krakowie otwieram nowy temat spotkanie w Krakowie Nr 2 i tam rozmawiajmy na temat ewentualnych spotkań.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.