Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 13:52:09

Witam smiling smiley miałabym wielka prosbe do osob ktore łuszczyce maja juz dłuzej ja ja mam dopiero od 6 miesiecy próbowałam wielu masci takze sterydow ktorych juz nie mam zamiaru uzywac i nie bylo jeszcze dnia zebbym była czysta.Jestem naprawde okropnie wysypana stosuje od tygodnia BSM ale nie widze jak narazie poprawy jedyne cio to po oliwie z oliwek łuska mi schodzi. Chciałabym sie doradzic co jest jesczze skuteczne myślałam nad głodówka>? albo płynem DCT ale sama niewiem chyba straciłam juz nadzieje na jakakolwiek poprawe a wiem ze tego wyleczyc sie nie da :/ myslalam tez nad pojsciem do szpitala ale boje sie ze po powrocie łuszczyca nawroci sie i bedzie wygladac duzo gorzejsad smiley pozdrawiam serdecznie i zycze zdrowka tongue sticking out smiley :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 16:00:03

Ja mam podobny proble ale od 39 lat.Leczylem sie roznymi sposobami ale najlepsze efekty dawao mi leczenie szpitalne.Dlatego zacznij swoje od wizyty u dobrego specjelist bo na eksperymenty masz jeszcze czas.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 08 gru 2005 - 16:06:57

Sylwia, tydzien z BSM i oliwą to dobry wybór, nie zaprzepaszczaj tego!smiling smiley ciagnij dalej, ja na poczatku tez myslalem ze to od oliwki mi sie poprawia ale sama oliwka nie dawala takich rezultatow. Stosuj konsekwentnie BSM a trudny okres przetrwasz z oliwą i niedługo nie bedziesz żałować. Myślę że szczególnie w twoim przypadku powinno to dac dobre efekty bo masz swieza chorobe, ja walcze juz z pol roku, obiawy ustepują bardzo powoli ale konsekwentnie. Najbardziej ciesza mnie miejsca w ktorych juz calkowicie zniknely slady ijedynie dobrze sie wpatrujac mozna zobaczyc krawedzie gdzie kiedys byly plackiwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 18:36:03

do Neo tylko ze mnie jest okropny leń i nie chce mi sie tych łapek na głowie trzymać tyle ale chyba sie w takim razie bardziej przyłoże =D a jak myslisz moge zastosowac do tego głodówke ? czy nie bardzo ... moze bedzie wiekszy efekt ... eh mam ta chorobe dopiero pol roku a mam juz jej dosc tak bardzo =/ nic przez nia prawie nie moge robic...a probowales solarium ? słyszałam ze niektórym tez pomaga tylko pewnie troche kasy bedzie trzeba włożycsmiling smiley a od ilu lat masz łuszczyce? albo miesiescy niewiem =D pozdrawiam =*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 08 gru 2005 - 19:04:08

... z 5 lat :| albo lepiej ale od 5 daje sie we znaki ostro:| Jesli chodzi o glodowke to nie wiem... myśle, że nie ma po cosmiling smiley jednak na pewno trzeba pamietac o witaminach bo one sa potrzebne a dokładnie co to jest napisane w książce... powalcz, mi tez sie nie chce i pewnie dlatego tyle trwa moja kuracja ale to na pewno dzialasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: Basia (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 08 gru 2005 - 19:05:29

Ja też od tygodnia zaczełam stosować metodę BSM, co prawda nie stosuję do tego oliwki tylko balasm na bazie minerałów z morza martwego (zamówiłam kiedyś to muszę go wykorzystać) .Na razie obserwuję moją skórę.Wydaje mi się że sama myśl : że może to mi pomóc , to już mi jest lepiej. Korzystam z każdej chwili aby trzymać "rączkę".Nauczyłam się spać w tej pozycji. Zrezygnowałam z naświtlań lampami PUV - czy słusznie ?? To się okaże i dam Wam na pewno znać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 08 gru 2005 - 19:45:03

... ja sobie czasem chodze na solarium ale fakt ze kiedys skora bardziej zdecydowanie reagowala na nie, czyli obiawy ustepowaly, mysle ze trzeba sprobowac bo to raczej indywidualna sprawa... natomiast jesli chodzi o mineraly z morza martwego to trzeba by moze skontaktowac sie z autorem ksiazki o BSM bo nie wiem czy nie ma jakis przeciwskazansmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 20:08:45

hehe dziekuje =) ja tez nauczyłam sie spac z łapką na głowie =D witaminy jem i wogole duzo owocow i sokow ale to tak zawsze jadłam =) mam cichą nadzieje ze mi tez pomoze=) neo bardzo ciesze sie z twojego sukcesu i mam nadzieje ze nie bedziesz musiał kiedys czegokolwiek innego stosowac=] pozdrawiam buziak=*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 08 gru 2005 - 20:20:58

... to jeszcze nie sukcessmiling smiley o jakim marze ale to jest juz bliskosmiling smiley i dam wam znac na pewno jak pozede sie tego calkowicie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 20:24:46

hehe no ja tez dam znac jak cos ale raczej juz w to nie wierze...w nic nie wierze...=( mam tylko nadzieje ze latem bede normalnie wygladac bo zima to pół biedy =D pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 17:40:46

Neo Mam prośbe napisz mi jakie pozycje stosujesz i ile czasu bo ja jakos nie umiem sobie tego poustalac i regularnie robic bo niezorganizowana jestem hehe =P pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 09 gru 2005 - 18:06:09

hehe, pytasz speca od niezorganizowania jak sie zorganizowacwinking smiley
wiec nie powiem jak ja stosuje ale powiem jak sie powinnosmiling smiley
wiec na poczatek V i potem II najlepiej 3 x dziennie po 30 min kazda czyli godzina rano, w poludnie i wieczorem... to podobno idealsmiling smiley
...a ja staram sie w sumie 30 min rano II i 30 wieczorem V + II na sensmiling smiley
A Ty skoro nie wierzysz to skad masz nadzieje ze w lato bedzie dobrzetongue sticking out smiley?? Trzeba wierzyć

"a o cokolwiek bedziecie prosić w modlitwie, wierząc - otrzymacie" winking smiley

albo inaczej "każdemu dzieje się według wiary jego" winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 18:09:35

hehe dzięki dzięki =) tzn mam nadzieje ze w lato słonko mi przygrzeje i bedzie okej hehe =P a ile juz bsm stosujesz i jakie efekty sa jak znika to wraca ci cos ? i czy nie pijesz kawygrinning smileygrinning smiley i alkocholu heh pozdrawiam =*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 09 gru 2005 - 22:43:10

Sylwiasmiling smiley
BSM stosuje chyba od czerwca, do konca sierpnia efekty byly takie ze sciolem sie na krótkosmiling smiley i latalem po plazy w samych kompielowkachwinking smiley, majac jedynie slady jak po swiezo zagojonych strupkachsmiling smiley z tej radosci popilem troche... no dobra, dobrze popilemwinking smiley i po powrocie z wakacji zaczely sie pojawiac znow te cholerne luski... niedawno, z miesiac temu znow odstawilem wszystkie uzywki i zaczalem BSMowanie i dzis jest juz niezle i mam nadzieje ze wkrotce bedzie po sprawie ale mam zamiar pociagnac kuracje nieco dluzej az calkiem bez apelacyjnie zniknie najmniejszy nawet slad... nie pije alkoholu, kawy, herbatysmiling smiley i w sumie dobrze mi z tymwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 09:49:09

hmmmm aha ja nie widze zadnej poprawy fakt ze ktorko stosuje bsm ale nic....zero .... sad smiley co z tego ze cała łuska mi schodzi skoro nawet nie smaruje wykwitów a na drugi dzien znów to samo :/ mam wraznie ze łuska schodzi mi po oliwie a nie bsm bo za kazdym razem gdy sie posmaruje łuska odchodzi a przez cały dzien jest normalnie (w czasie gdy sie nie smaruje) mam juz tego dość z górą tułowia da sie wytrzymać ale nie chce wspominać o moich nogach bop są poprostu tragiczne :/ hmmm to mało powiedziane .... sad smiley ehhh kupiłam żel pod prysznic z morza martwego myje sie nim mam nadzieje ze tez cos pomoże sad smiley pozdrawiam i życze zdrówka :]


p.s. chyba skoncze z bsm bo nic mi to nie daje a wykwity wyglądaja poprostu okropnie :/ nigdy tak nie wyglądalam.....aha chcialam cos napisac w odniesieniu do sterydow ja kiedys smarowałam sie Dermovate , kazdy pisał ze posmarował sie nie 2 3 dni i mieli troche spokoju a ja mogłam sie nia tydzien smarować i nic mi nie schodziło tylko nowe sie nie pojawiały :/ ehh bez sensu buziak=*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 10 gru 2005 - 09:59:04

Sylwia, bo to jest tak ze sie przyzwyczajamy ze jak sie posmaruje to na drugi dzien maja byc efekty... tak dzialaly kiedys na mnei sterydy ale rownie szybko jak wszystko znikalo to i sie znow pojawialo... a z BSM chyba jest inaczej, trzeba Cierpliwie stosowac, efekty sa powolne ale mam nadzieje ze na dluzejsmiling smiley albo na zawsze a po za tym bez dodatkowych uszczerbkow dla zdrowia... Ja Ci tylko mowie ze sam mialem na poczatku ciezkie chwile... chcialo mi wlezc nawet na twarz, wtedy jeszcze wiecej sie BSMowalem i odpuscilosmiling smiley a luska zlazila mi podobnie jak Tobie i tez sie zastanawialem czy to po oliwce ale jak stosowalem sama oliwke to nic sie nie dzialo po za tym ze wygladaly te zmiany nieco lepiej ale tylko po posmarowaniu a po za tym nic... a z BSM to co innego idzie po malu ale do przodu... trzymaj sie i powodzonka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 10:43:55

ehhhh kazdego dnia obiecuje sobie ze zaczne robic to regularnie i coraz dłuzej ale cuś nie wychodzi grinning smiley leń ze mnie smiling smiley chyba zaczne chodzic na solarke tez mysle ze nic nie zaszkodzi prawda? :] 22 grudnia mam wizyte u dermatologa zastanawiam sie co mi przepisze .... ? ehhh teraz ide do jakiegos spzitalmnego nowego dermatloga wczesniej chodziłam do 3 babek takie przymuły ze sie nie da grinning smiley no i tylko sterydy mi zapisywały ale cóż. ... zycie tongue sticking out smiley hehe pozdrawiam =*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: duza prosba smiling smiley
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 10 gru 2005 - 10:52:01

wiem cos na temat lenistwa ale cos za cos... do lekazy nie chodze, ci co obiecywali ze wyzdrowieje dawali mi sterydy a inni tez dawali sterydy ale mowili zebym sie przyzwyczail... chromole taka medycynesmiling smiley teraz nawet z przeziebienia sam sie wyleczylem... w przychodni pewnie dostal bym antybiotyk... a tak zastosowalem sie do zalecen ksiazki, czyli ciepełko w domku i rączkismiling smiley 3 dni było po sprawie (gorączka, ból głowy i okropny ból gardła...) BSM nie czyni codow ze sie raz dotknieszwinking smiley i po sprawie... trzeba cierpliwosci i wytrwalosci... podobnie zreszta jak w przypdku lekow...

sylwia nie bądz miętkawinking smiley

Dasz rade!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.