Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 14:16:43

Dziekuje Wam i adminowi za te forum.
Jestem od Was w pozytywny sposób uzależniona.
Nie poradziłabym sobie z tą chorobą sama i nawet nie potrafie sobie wyobrazić jakby wyglądało moje, życie z tą chorobą bez tego forum.
Widze,że są wśród Was osoby, które mają tak jak ja.
Myśle,że adminowi powinniśmy dziekować przy każdej możliwej okazji. Wysyłać kartki urodzinowe, świąteczne i nie tylko bo to musi być ktoś na prawde wyjątkowy:-)

DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKUJE :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 08 gru 2005 - 16:11:20

smiling smiley to fakt, to forum podnosi na duchusmiling smiley jak tu zajrzalem bylem zalamany, na glowie skorupa, łokcie i nogi nie do pokazania o paznokciach nie wspomne... zagladam tu juz chyba z 8 miesiecy, nie liczylem dokladnie ale w tym okresie nie dosc ze mi wiele razy to forum nastroj poprawialo to jeszcze moja kobietawinking smiley Ł prawie juz ze mna sie rozwiodla a to radz dzieki czlowiekowi ktory zalozyl forum, dwa dzieki jomie ktora opisala metode ktora mi pomaga i dzieki Wam z ktorymi nie raz mozna sobie tez pozartowacwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 08 gru 2005 - 16:45:49

smiling smiley
no wlasniesmiling smiley
moze bedziemy mogli podziekowac adminowi-Darkowi osobiscie na spotkaniu w styczniusmiling smiley
Pracuje nad tym, zeby się pojawilsmiling smiley
buziaki


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 08 gru 2005 - 18:16:04

A tu wogole jest admin ? tongue sticking out smiley Bo pare razy jush ludzie dziekowali adminowi winking smiley Kiedys tak nieformalnie adminem nazwano Bartheza winking smiley to był nasz straznik tongue sticking out smiley ale teraz cos ucichło o nim smiling smiley Chyba ma duzo roboty chłopak winking smiley A co do forum to tesh sie ciesze ze sie tu znalazłam i ze moge czasami pomoc innym.. nawet rozmowa winking smiley No i ze mozna sobie pozartowac z niktorymi <lol> Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Basia (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 08 gru 2005 - 19:10:07

Ja też zagłądam tutaj codziennie, zawsze to raźniej w "KUPIE".Dla mnie to jak terapia u psychoterapeuty, i zawsze jakaś nadzieja że ktoś w końcu znajdzie coś skutecznego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 19:50:46

Do Agnieszki....
A gdzie sie spotykacie w styczniu. Czyzby jakies duze spotkanie sie szykowalo??
Jesli tak to gdzie??
Aha no i oczywiscie pozdro dla admina...kawal pozytywnej energii leci z tego forum...Hej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Chomiczka (---.kryry.eu.org)
Data: 08 gru 2005 - 20:00:31

BUZIAKI dla admina i wszystkich forumowiczów,bo bez nas równiez nie byłoby tego forum smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 08 gru 2005 - 20:33:04

do Dominikasmiling smiley
spotkania są planowane już w kilku miastach. Jest informacja o spotkaniu w poscie o tytule "ZJAZD W WARSZAWIE" Jak narazie najwięcej chętnych jest na Warszawę i Kraków. Ja organizuję spotkanie w Warszawie. Jak narazie jest 16 chętnych na termin 21 stycznia. Narazie nie mam wybranego miejsca, ponieważ czekam na zgloszenia mailem do 5 stycznia. to będzie spotkanie na luzie, po to zeby sie poznac i porozmawiac. Potem moze bedziemy spotykac sie czesciej albo zrobimy jakis wiekszy zjazd dla wszystkich...kto wiesmiling smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Ania (---.asta-net.com.pl)
Data: 08 gru 2005 - 22:57:47

Mnie osobiście załamało to forum i wszystkie inne o nas. Zyłam sobie z moja choroba i jakos nie zwracalam zbytnio na nia uwagi. Jednak jak zaczełam czytac to wszystko to dopiero zdałam sobie sprawe z tego co to znaczy i teraz zwracam na to uwage niestety!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 23:28:55

Ja też przyłączam się do pozostałych (z wyjątkiem Ani). Od dwóch miesięcy mam internet i pierwsze co zrobiłam, to poszukałam czegoś na temat łuszczycy i proszę do czego doszło. Na to forum zaglądam codziennie. To naprawdę podnosi na duchu, dodaje odwagi, że się nie jest samemu. Nigdy z nikim tak szczerze na ten temat nie rozmawiałam, nigdy z nikim się nie dzieliłam swoimi uwagami na temat tej cholernej ł..... i nigdy od nikogo się tyle nie dowiedziałam jak od Was wszystkich. To jest cudowne.
To forum - to świetny pomysł. Pozdrowionka dla administr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: serdeczne wyrazy wdzięczności
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 22:26:12

Witam. J tą strone odkryłam dopiero dziś..lepiej późni niż wcale. Musze ją pokazać mojej mamie, bo ona do tej pory tylko wiedziała co tak naprawdę czuję. Zmaga sie ze mną i z moją chorobą już 11 lat. Dzięki, że was odnalazłam. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.