Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: kicek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2006 - 11:55:25

ile mozna czytac te bzdury jakie niektorzy wypisuja ze "jeden wyleczyl sie tym a drugi ty" nic z tego moi drodzy jak wam zginelo to i tak do was wroci ja nie mialem nic a teraz jestem zsypany od gory do dolu to CHOROBA GENETYCZNA i tak wroci mozna ja tylko podgoic to niestety szara rzeczywistosc ale pocieszajcie sie moze to wam poprawia nastruj ale mnie nie mam dosyc oklamywania samego siebie trzeba spojrzec sobie gleboko w oczy


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Klaudyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2006 - 12:01:22

tez wiem ze to choroba do konca ale mam nadzieje i zawsze miec ja bede i chocbym byla tak zsypana przez luszczyce wierzyc bede bo wiara czyni cuda i tobie kicku tez to radze pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: mirek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2006 - 12:41:22

Głowa Cie boli kolego? To ze nie można (jak na razie) tego wyleczyc nie znaczy ze mam chodzic zsypany i nic w tym kierunku nie robic. Takie forum jak to i komentarze na temat leczenia mi osobiście bardzo duzo pomogły. Moja choroba jest prawie niewidoczna, wlasnie dlatego ze z nią walcze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2006 - 22:32:50

a ja bym wiele dała żeby chociaż na kilka dni, m-ęcy się tego pozbyc. nie smarować się tymi maściami i o tym nie myśleć. choć na chwilę. a potem może wrócić skoro i tak ma wrócić. ale chcę na chwilę zapomnieć....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Anula (---.szczecin.mm.pl)
Data: 16 lut 2006 - 10:12:55

Kicek,masz dar pocieszania!
Po co innym podcinasz skrzydła?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: kicek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 12:09:34

ja nikomu skrzydel nie podcinam Anulo ja chce tylko wyrazic swoja prawde ze sami siebie oszukujemy no i po co? by lepiej sie czuc no moze to jest jakis argument ale np.leczenie metoda BSM to juz kit w kicie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: kicek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 12:10:39

pocieszajmy sie w inny sposob

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Ajgor (81.26.13.---)
Data: 16 lut 2006 - 12:22:51

Skoro tak Cię wkurzają to ich nie czytaj, przecież nikt nikogo nie zmusza. Mnie wkurzają takie jęczące i użalające się nad sobą marudy. To, że nie da się tego wyleczyć całkowicie nie oznacza, iż nie należy robic nic poza jojczeniem i popłakiwaniem w kąciku jak to mi jest źle na tym świecie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: dew (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 12:46:56

ajgor masz racje!!!! trzeba byc twardym a nie miekkim! poglady zawsze mozna wymienic! mozna dowiedziec sie cos ciekawego na temat choroby! jest ok200 odmian luszczycy i kazdemu pomaga cos innego. dlatego kicek naprawde nie masz racji... pozdro dla optymistow! niech moc bedzie z wami!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: kicek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 13:12:37

ja nikomu nie bronie wierzyc w te cudenka ktore"moga polepszyc czy uzdrowic"stan ja sie nigdy nad samym soba sie nie uzalalem bo to i tak nie ma sensu ale niektorzy normalnie sciemniaja ui tomnie wkurza nienawidze kitow!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: optymistka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 14:11:20

kicek, sądzę, że to ty wciskasz kit.
nie musisz wierzyć, że komuś metoda BSM pomogła, ale chcę ci powiedzieć, że ja wierzę. wcześniej samo nic mi nie goiło się ani nawet nie próbowało. od połowy stycznia ją stosuję i chyba wreszcie zaczęło się z moją Ł. coś dziać pozytywnego, bo wyrzuty robią się gładsze, mniej aktywne. oczywiście nie musisz wierzyć i nie będę ci tego udowadniać. wierzę też w to co pisze joma i neo. wcześniej zaleczałam Ł. z bardzo dobrymi skutkami DCT i mimo, że nadal moja pani wracała, to cieszyłam się, że mogę ubrać czarne ciuchy.
nie robienie nic to tak jak rozgrzebywanie rany i celowe powodowanie nie gojenia się lub próba wdania zakażenia na własne życzenie.
nie potrzebne są nam rady typu : nieuleczalnego nie należy leczyć - to nie złośliwy nowotwór, którego nie należy dotykać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: kicek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 15:20:02

LUDZIE PRZECIEZ JA NIKOMU NIE BRONIE WIERZYC W TAKA METODE CZY INNA FAJNIE ZE JESTESCIE TACY NAIWNI TEZ BYLEM ALE TO I TAK NIE MA ZNACZENIA TA CHOROBA TO NIE NOWOTWOR LECZ CHOROBA WIECZNA I NIE ULECZALNA ZROZUMCIE TO WRESZCIE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Klaudyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 15:31:23

wiesz pisalam juz wyzej i zgadzam sie z toba ze to genetyczne swinstwo ale czlowieku opanuj sie nikt tu nie jest naiwny tylko kazdy chce czuc sie lepiej by to chorobsko mu minelo i szukamy tutaj i tam a ty ani nie musisz wchodzic na forum ani czytac najlepiej zamknij sie w domu i ciesz w samotnosci z wlasnych wiadomosci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Klaudyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 15:33:46

milego wzdychania bo z takim pesymista trudno wytrzymac skad biora sie tacy ludzie?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: basia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 21:36:59

do optymistki: napisalas ze leczylas sie metoda dtc i ze po niej ci wracalo a czy moge wiedziec po jakim czasie? prosze odpiszsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: gienia (---.compi.net.pl)
Data: 16 lut 2006 - 22:37:03

Kicek, nie ma obowiązku czytania tego forum, jak Cię denerwuje to po co je czytasz? Wielu ludziom pomaga po prostu świadmość, że nie są sami...

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: markus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2006 - 23:18:44

przyłącze się do obozu kicka,
czasem ludzie wypisuja tutaj takie bzdury ze glowa mala, poczytajcie sobie co niektorzy wypisuja o stosowaniu mtx , cyklosporyny ( sandinum neoral - nazwa handlowa ), wola to o pomste do nieba, nie warto zawsze stosowac sie do tego co tu pisza bo mozna sobie krzywde zrobic ( rozbraja mnie jak ktos bierze cyklosporyne bez kontroli wynikow - np zborki dobowej moczu w celu sprawdzenia czy nerki nie siadaja )
a co do cudownych lekow to jest nadzieja w RAPTIVIE , ( drogie cholerstwo , podobno miesieczna kuracja to ponad 7000 - siedem tys zł ) jest to nowe podejscie do tematu, ten lek nie hamuje namnazania komorek jak mtx lecz blokuje ( nie pamietam jak to sie nazywa ) ktore powoduja autoagresje organizmu
wiec nie dajmy sie wszelkiej masci szarlatanom

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: mirek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 lut 2006 - 01:27:28

PANIE KICEK, leczyłem sie kilka lat u dermatologa. Nic mi to nie pomogło, dostawałem coraz to nowe maści ze sterydami. Musiałem je uzywac dosłownie co tydydzień żeby moi znajomi nie widzieli co sie ze mną dzieje. Jestem młody więc to chyba zrozumiałe ze sie z tym kryje, bo nie wyszcy normalnie odbierają tą chorobe. Było przejeb... dopóki nie znalazłem tego forum. Dowiedziałem sie o różnych alternatywnych metodach leczenia bez uzycia maści sterydowych, o których nigdy nie słyszałem od swojego lekarza. I co? Teraz uzywam naturalnych specyfików raz na jakiś czas, które dają duzo lepsze reultaty niz wspomniane wcześniej sterydy. Wiem ze nie uleczyłem choroby, ale jej obiawy są mniej dokuczliwe i mniej widoczne. Więc przestań pierd... głupoty ze ludzie wypisują tu głupoty, bo mi bardzo pomogli ! A ze zdazy sie raz na jakis czas ktoś nawiedzony kto ściemnia dla jaj, to nie znaczy ze musisz we wszystko wierzyc. Swoimi tekstami wmawiasz ludziom głupoty ze nie mają szans, ze zawsze bedą mieli przejeb... a tak nie jest, kazdy ma sznase zmienic swój los na lepszy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: kicek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 lut 2006 - 10:12:47

NARESZCIE KTOS KTO SPOJRZAL TAK JAK JA ZE FAKTYCZNIE LUDZIE WYPISUJA BZDURY WIELKI UKLON DO MARKUSA
A CO PANA MIRKA TO SWIETNIE ZE CI POMOGLI LUDZIE Z FORUM W CO SZCZERZE WATPIE SAM CHYBA SOBIE WMOWILES I DLATEGO ALE TO TEZ JEST METODA NA LECZENIE WMAWIANIE SOBIE CZEGOS CO JEST IDIOTYZMEM ALE SA ROZNI LUDZIE I JEDEN NIE DA SIE NABIERAC DRUGI ZAS CHCE BYC W KIT ROBINY NA WLASNE ZYCZENIE!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wkaurzaja mnie juz te tematy!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: mirek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 lut 2006 - 12:26:44

Nie przełumacze Ci... Ale wiedz, że moja metoda czyli walka z tą chorobą, wiedza i silna wola sprawiły, że łuszczyca przestała byc dla mnie cięzarem, moze na krótki czas, ale wierz mi ze warto. Nic sobie nie wmawiam, bo poprostu widac rezultatsmiling smiley Nie wiem jak jeszcze mogę Ci to przetłmaczyc. Zamiast marudzic jacy wszyscy są niemądrzy, jakie głupoty wypsują, poczytaj troszke na temt tej choroby. Wiedza Ci tylko pomoze. Nie wszyscy mają ten sam rodzaj choroby, nie wszystkim pomaga to samo, wiec jeśli Ty nie wiesz jak sobe pomuc, nie zniechecaj innych, bo to najwiekszy bład poddawac się, wmawiac sobie ze tak musi byc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.