Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 08 gru 2005 - 23:40:27

Cześć!Od poniedzialku do Świąt,będę w szpitalu.Mam nadzieję że to coś pomoże.Staram się być dobrej myśli.Leczę się od półtorej roku na łuszczycę krostkową.Do szpitala idę po raz pierwszy.co myślicie o leczeniu szpitalnym?pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 08 gru 2005 - 23:43:19

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
to mysle o szpitalu:|

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Bogdan:) (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 01:21:39

na sama mysl przechodza mie ciarki po grzbiecie;/ (sam sie musze wybrac:|)tzn. nie jest tam zle, dużo ciekawych ludziow i wogle ale szpital jak to szpital smierdzi lekami moczem i starymi ludzmi hehe oczywiscie zartuje jest tam dobra opieka ladnych pansmiling smiley przynajmniej w moim w Rzeszowie na Chopina ;] (tylko te obchody masakra wpadnie ci na sale 20 znachorow i się rozbirasz do samej bielizny i lukaja na ciebie czy się goisz czy nie:| bleee asz się serce kraje jak jest jakas stażystka ladniutka a ty musisz te cholerstwo pokazywac sad smiley )mozna nawiazac znajomosci nowe zawsze to jakas pociecha tylko idzie dostac jakiejs delirki z braku zajec;/ bierz mase ksiazek i czego tam chcesz bo czasu bedziesz miec mase;| a to w tym przypadku masakra czas leci pomaluuuuuutku wyspisz sie za 10 latgrinning smiley hehe pozdrawiamsmiling smiley i zycze udanego pobytu buzka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Chomiczka (---.kryry.eu.org)
Data: 09 gru 2005 - 13:55:44

leczenie jak to leczenie...ja byłam na puva w szpitalu i kropeczki mi sie ślicznie pomniejszyły,ale nie wyleczyły do końca;/i jak wyszłam ze szpitala to sie powiększały i powiększały;/aż do dzisiaj....byłam 2 tygodnie...może to za krótko jak na mnie...
a sam pobyt w szpitalu był super-wesołe towarzystwo mi sie trafiło smiling smileysmiling smileysmiling smiley
i wcale mi sie tam czas nie dłużył winking smileywinking smiley

Pozdrawiam! i życze żebyś poznała tam fajnych ludzi-tak jak ja grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 09 gru 2005 - 20:55:14

cześć.Dziękuję bardzo za odpowiedzi.Idę do szpitala na 2 tygodnie(od poniedzialku) i mam nadzieję że to pomoże.Teraz używam clobedermu i schodzą plamki.Najgorzej jest z nogami.Z kończyn dolnych najwolniej schodzi:-(Trzymajcie kciuki.Ja trzymam za nas wszystkich.Pozdrawiam:-)


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Bogdan:) (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 23:53:08

powodzeniawinking smiley, trzymamy trzymamy mocno zacisniete pazury, udanego pobytu i byczenia sie na oddzialegrinning smileyD... nie ma to jak pierwszy razgrinning smiley hehe;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 10 gru 2005 - 10:23:11

Ja byłam w szpitalu 41 dni sad smiley ................koszmar

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 10:35:09

Dorotka a czemu aż tak długo? były jakies efekty? i czemu koszmar przeciez w takim szpitalu idzie poznac mase ciekawych ludzi :] no i czuć sie jak sami swoji bo nie czujesz sie inny nie ? smiling smiley ja tez sie chyba wybiore do szpitala opowiedz cos :] pozdrawiam cieplutko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: MMM (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 10:37:46

cześć Ula. no na samą myśl o szpitalu jakimkolwiek każdy chyba powie wrrrrrrrr....ale mój chłopak był w szpitalu prawie 3 tygodnie,też bał sie na początku że może w szpitalu mu pomogą, a później mu sie nawróci i wogóle, ale powiem Ci ze bądź dobrej myśli,jeśli masz skierowanie i sznsę idź tam i lecz sie. On był "czysty" kilka miesięcy po pobycie w szpitalu, miał tam maście, lampy, ale to mu naprawde pomogło i był BARDZO ZADOWOLONY!!!!!!!!!! teraz planuje iśc po nowym roku. Zyczę powodzenia, zobaczysz że ten czas szybko minie a Ty będziesz "czyściutka" Pozdrawiam :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 15 gru 2005 - 19:23:48

Cześć!Dziś wróciłam ze szpitala.Miałam spędzić tam 2 tygodnie,ale niestety pokończyly im się kontrakty na ten rok i wywalają pacjentów.Byłam tylko 4 dni,ale muszę powiedzieć że się opłaciło.Plamki zniknęły,co prawda znowu zaczynają wychodzić lecz dzięki temu że porobili mi badania znam przyczynę wysypów!Okazalo się ze mam w gardle paciorkowca,który powoduje u mnie anginy,przez co mocno osłabia organizm.Teraz zabrali sie za walke z paciorkowcem.Mam nadzieje,że jak go zwalczymy,to to badziewiactwo na mojej skóże w końcu zniknie.pozdrawiam wszystkich serdecznie.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: marza (---.jedlina-zdroj.sdi.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 07:49:44

A ja byłam w szpitalu 2 razu i .... było ok, po pierwsze: nie musiałam myslec o brudzeniu odziezy, godzinach smarowania, płaceniu za salarium, bo wszystko masz w cenie za darmo i masz najwazniejsze OGÓLNE LECZENIE NA RAZ winking smiley)), po drugie poznajesz nowych ludzi i wiesz ze nie jestes sama w tych sprawach... to naprawdę wazne, bo jak mnie wysypało dosłownie wszędzie, to w szpitalu byli ludzie którzy mieli nawet gorzej, ale pogoda ducha - mówię Ci - szok, tacy sympatyczni do teraz mam kontakt. caluje i powodzenia!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: tom (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 09:57:02

prosze o pomoc mieszkam w małym mieście u mnie jest szpital gdzie ludzie umierają a nie lecza sie jeśli ktoś z was coś wie na ten temat i wie gdzie jest dobry szpital napiszcie [email protected] dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 16 gru 2005 - 12:19:46

Tom,napisz najpierw w jakiej miejscowości mieszkasz,zeby ktoś mógł Ci polecić jakiś szpital znajdujący się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.pozdrawiam.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Marta (---.chopina.sys-net.pl)
Data: 16 gru 2005 - 14:36:42

Hmm... Szpital? Ekhm... W Szczecinie w szpitalu wojskowym lezalam 3 tygodnie, to byly dluugie trzy tygodnie ;/ Owszem, bardzo mily personel, darmowe solarium [ to sie wydaje byc solarium, tak naprawde to sa inne, specjalne lampy ], leki na koszt nfz... Jednak wyszlam szybciej niz to bylo zaplanowane, bo juz nie dalam rady tam wytrzymac, a byly wakacje, no.. lipiec.. koszmar.. wszyscy na golasa w upalne dni,a ja z kolezankami kisilysmy sie w pizamach i szlafrokach.. wyszlam, wyszlam i zaczelam walke z Ł na wlasna reke. I co? I dzis nie mam juz nic. Szpital byl dla mnie tylko strata czasu, dopoki nie wrocilam do Was na forum i nie dowiedzialam sie o Dermatitis Clear Tincture. Znam na tyle swoj organizm i reakcje mojej Ł. na rozne czynniki, ze sama znalazlam metody do walki z nia sama. Sam szpital nie zawsze pomaga, no ale coz.. trzeba probowac, probowac i jeszcze raz probowac- wszystkiego po trochu. DCT traktuje jako ostatnia deske ratunku. Jesli pojawi sie jakies g... na mojej skorze, wiem, ze od razu siegne po DCT. Ula, zycze cierpliwosci, to co napisalam, nie musi byc opisem Twojego pobytu w szpitalu. Moze akurat masz inna, lagodniejsza i podatna na leczenie łuszczyce winking smiley Grunt to proobowac i znalezc odpowiednie srodki. 3majcie sie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: AGA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 15:33:56

cze dzisiaj jest mój pierwszy dzień po 2 tygodziach spędznych w szpitalu byłam naświetlana lampami smarowana cygnoliną 0.1 % maścią salicylowobrmową i maścią cholesterlową to sprawiło że po 2 tygodniach mam o połowe mniej plam na całym ciele a miałam ok 45% zajętago ciała jeżeli ktoś ma iść do szpitala to nawet niech sie nie zastanawia bo leczenie w domu a w szpitalu nie ma porównania. 3majcie się

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Karolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 23:05:09

Ja Jestem chora na łuszczyce dopiero od 5 miesiecy. Na poczatku myslałam ze to jakies uczulenie i chodziłam do llekarza rodzinnego ale gdy nic nie ustepowało poszłam do dermatologa oczywiscie prywatnie bo panstwowo to bym musiala czekac jakies 2 miesiace w kolejcewinking smiley bo mieszkam w małym miasteczku. gdy poszłam do deramatologa od razu dostałam skierowanie do szpitala. Co prawda musiałam czekac jakies 4 dni az sie zwolni miejsce. Była m w szpitalu w Cęstochowie. Bałam sie strasznie na sama mysl mi ciarki przechodziły. Najgorsze było to ze gdy poszłam na sale nie było nikogo w moim wieku sami starsi ludzie totalna załamka. Ale zaraz na drugi dzien przyszła dziewczyna w moim wieku chora na to samo co jasmiling smiley I juz si eczułam lepiej . W szpitalu byłm tylko 6 dni bo po lampach i tych nieco brzydko pachnacych masciach wszystko ładnie mi zeszłosmiling smiley byłam bardzo zadowolona z leczenia szpitalenego. Teraz troszke mi brakuje szpitala bo Ci ludzie byli nawet w porzowinking smileyprzynajmniej duzo opowiesci sie nasłuchałam i odpoczełam od szkoły noi przede wszystkim wyspałam sie za wszystkie czasywinking smileyNie było zle ale mogło by byc wiecej młodzieży. Tylko szkoda ze jedzenie ochydne prawie w ogóle szpitalego żarci anie jadłam :0 od czego sie ma rodziców i przyjaciółkismiling smileypozdrawiam3 majcie siewinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co myślicie o leczeniu szpitalnym?
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2005 - 10:24:32

Witam.
Ja osobiscie pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze. W dotychczasowej karierze miałem okazje dwukrotnie tam przebywac. Za każdym razem wracałem czyściutki, bylo 3 miesiace calkowitego spokoju. Sam pobyt przebiegal w milej atmosferze (zajebisty persolnel i tacy też pacjenci), ogólnie wspominam to jako czas luzu i spokojuennych problemow. Takie bardziej sanatorium niz szpital winking smiley Lezalem w szpitalu przy ul. Kamienskiego we Wrocławiu. Za pierwszym razem ok miesiaca, a za drugim 2-tygodnie. Być może to jakies skrzywienie ale chetnie bym sie jeszcze raz tam wybral tongue sticking out smiley (gdyby tylko czas pozwolil).
Polecam i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.