Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Damy radę
Wysłane przez: Kamil (213.199.204.---)
Data: 09 gru 2005 - 06:56:55

Witam wszystkich!!
NA łuszczyce choruje juz około 5 lat i wiem że nie jest to łatwa do wyleczenia choroba przepraszam podleczenia. próbowałem już chyba wszystkiego nie powiem po niektórych specyfikach było troszke lepiej ale zauważyłem że ta choroba sie uodparnia od niektórych maści ,leków.traciłem jużnadzieje że kiedykolwiek będę miał normalną skórę, normalny wygląd sad smiley.Ale zmieniłem pogląd na to wszystko i to bardzo szybko!!!
Mama mojej dziewczyny poleciła mi dermatologa który też choruje na to świństwo .Z początku nie myślałem że on cokolwiek pomoże,ale zmieniłem zdanie poszedłem na wizytę polecił mi specjalistyczne lampy, po kórych powiedział ze musi zejśc wszystko. powiedział że trzeba chodzi 3 razy w tyg. jedno naświetlanie 15 zł . słuchajcie jestem już po 6 razach i od pasa w góre nie mam nawet śladu a na nogach pozostały mi dwie plamki .Zabigów naświetlania pozostało mi jeszcze 9 a do jest dobre że nie muszę się niczym smarowac .Kiedyś po zabiegu rozmawiałem z nm powiedział że na 30 osób 1 nie pomogło .Piszę na tym forum bo wydaje mi się że w takiej sytułacji musimy sobie pomagac mnie też ktoś pomugł .NIe twierdze że każdemu pomoże ale zawsze można spróbowac ja spróbowałem i pomogło. HEj


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Damy radę
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 09 gru 2005 - 10:41:24

No o tyvh lampach co piszesz to jush było milion razy winking smiley Ja tesh stosowałam lampy przy smarowaniu jakimis sterydami i niesttety mialam potem straszne problemy ze skora...w niektorych miejscach mialam poprostu WYPALONĄ....nie wspomne o tym zebys uważał na czas naswietlania bo ja pod koniec naswietlania chyba sie poparzyłam...cała byłam fioletowa...cały dzien lezałam z zimna sciereczka na twarzy ;/ wiec radze ci uwazac winking smiley pozzdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Damy radę
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 18:17:17

Kamil ale chodząc na naświetlanie takaze sie smarowałes jakimiś maściami czy niczym ? pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Damy radę
Wysłane przez: Kamil (213.199.204.---)
Data: 10 gru 2005 - 22:27:57

NIe niczym sie nie smarowłem mega poparzyłem sie wczesniej cygnoliną ale to przed lampami jak narazie jest ok wszystko schodzi jest loozik pozdróweczki hej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Damy radę
Wysłane przez: Kamil (213.199.204.---)
Data: 10 gru 2005 - 22:35:23

Witam powiem szczeże jest OK nie stosuje żadnych maści itp. mam lekkie przebarwienia skóry aale jest w pożądku jak narazie to pomaga i oby tak dalej mysle że zejdzie całkiem pozdróweczkismiling smiley HEJ

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.