Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
paznokcie
Wysłane przez: michal (213.185.102.---)
Data: 09 gru 2005 - 18:42:32

mam pytanko czy ktos jeszcze z chorych ma problem z wrastajacymi paznokciami u nog,czy tylko ja.CZY moze to byc zwiazane z choroba czy nie ma nic wspolnego.mialem juz sciagany paznokiec 3 razy i mam juz dosc!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: paznokcie
Wysłane przez: gienia (---.compi.net.pl)
Data: 09 gru 2005 - 19:50:13

Mój ojciec ma łuszczycę m.in. paznokci (choruje około 30 lat) i nigdy nie miał podobnego problemu, więc to chyba niezależne od łuszczycy.
Czytałam, ze paznokcie wrastają jeżeli sie je nieumiętnie i zbyt mocno przycina. Może wybierz się po poradę do kosmetyczki (tak, taksmiling smiley), żeby poradziła Ci jak obcinać paznokcie.

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: paznokcie
Wysłane przez: ulka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 13:58:53

Wrastające paznokcie nie są spowodowane łuszczycą ale nieumiejętnym ich obcinaniem. należy unikać "zaokrąglania" brzegów i ciąć je bardziej "na prosto'
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: paznokcie
Wysłane przez: Wyspiarz (212.160.230.---)
Data: 10 gru 2005 - 15:36:23

Mam zmiany luszczycowe paznokci palcow rak. Nie wszystkich, czesci. Wygladaja, jakby ktos chcial je scisnac i porobily sie na nich lekkie fałdy/fale. Ot takie garbate są smiling smiley Ale co do wrastania paznokci u stop, to chyba nie jest to zalezne od luszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: paznokcie
Wysłane przez: gosiasz (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 10 gru 2005 - 19:57:11

Pomyślicie może,że mam bzika na punkcie oliwy z oliwek, ale działa też na paznokcie. W rondelku lekko podgrzać, moczyć paznokcie i wcierać ciepłą oliwę. Pomaga - sprawdzone.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.