Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Czy macie depresje?
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 19:24:10

Wydaje mi sie ze ta choroba zle wplywa na moja psychike,ale sobie z tego zdaje sprawe i nad tym pracuje.Przez ta chorobe zaczelam palic co jest zabronionesad smiley i nie jest najlepiej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy macie depresje?
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 19:25:59

Chcialabym wiedziec czy tylko ja tak reaguje na wysyp i jak to znosicie czy da sie przezwyciezyc bo u mnie z tym nie najlepiej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy macie depresje?
Wysłane przez: Chomiczka (---.kryry.eu.org)
Data: 09 gru 2005 - 20:00:59

depresja?to za dużo powiedziane...ja miewam dni rozsypki,totalnej załamki...wtedy rycze rycze rycze...i to pomagasmiling smiley

Moi przyjaciele powiedzieli mi że sie zmieniłam jak wróciłam ze szpitala,ale ja tego nie zauważyłam...może troszke więcej słucham innych, a nie jestem już duszą towarzystwa winking smileyi w ogóle..
nie ma sie co w depresje wpędzać.A jeżeli papieroski Cie odstesowują to co sobie będziesz odmawiać.Nie można sobie wszystkiego odmawiać przecież winking smiley

Pozdrawiam i nie martw sie Madziu!! Będzie dobrze!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.