Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca a tatułaż
Wysłane przez: Hugo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 19:53:36

Witam.
Jestem chory na łuszczyce i mam takie pytanko: Czy bedąc chory na łuszczycę mozna zrobić sobie tatułaż?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a tatułaż
Wysłane przez: MMM (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 20:19:42

Cześć Hugo. Mój chłopak jest chory na łuszczyce i ma tatuaż na ramieniu, w tym miejscu nie ma żadnych wysypów nigdy. Sądzę ze mozna, ale dla pewności zapytaj lekarza co on na to. Pozdrawiam :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a tatułaż
Wysłane przez: gienia (---.compi.net.pl)
Data: 09 gru 2005 - 21:25:49

Zdecydowanie NIE! Poszukaj na forum - całkiem niedawno o tym bylo.

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a tatułaż
Wysłane przez: Hugo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 21:26:06

Dzięki za odpowiedź:-) Ale odrazu nasuwa się pytanie: Czy Twój chłopak robił tatuaż bedąc już chory na łuszczycę od x lat? A jezeli tak...to czym ją "zaleczył"...czyli czym smarował tatuaz by się zagoił? Kazde podrażnienie skóry powoduje zmiany chorobowe...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a tatułaż
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 09 gru 2005 - 22:27:01

ja jak sobie robilem tatuaz mialem malutka zmiane na glowie... wtedy jeszcze nie wiedzialem co to jest... zastanawialem sie czy Ł nie pojawila sie przez ten tatuaz ale ostatnio mi sie przypomnialo ze mialem cos na glowie juz wczesniej...:| w kazdym razie tatuaz goil sie bardzo szybko bez problemow... teraz zreszta znow planuje kolejnysmiling smiley ale to jak juz nie bedzie sladu po Łsmiling smiley czyli niedługo:]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a tatułaż
Wysłane przez: nieznajoma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 04:19:54

wiecie co? Ja mam 2 tatuaze i nigdy nie wiazalam ich z tym czyms. na pewno nie ma ro wplywu na choroba. u mnie choroba np. ujawnila sie po przebytej ospie (a raczej juz w jej trakcie)pozdrawiam. Nieznajoma.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a tatułaż
Wysłane przez: MMM (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 10:32:17

czesc Hugo. Mój facet robił tatuaż po jakiś 3 latach chorowania na łuszcz. Rana goiła sie wyśmienicie, nie było nigdy z tym problemów. Nigdy nic w tym miejscu gdzie jest tatuaż nie wyskoczyło mu. On też myśli nad zrobieniem sobie drugiegi tatuaża.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.