Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Czy przyprawy przeszkadzają w BSM ???
Wysłane przez: marcello16 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 17:09:55

Witam wszystkich.. nie tak dawno jeszcze zaczynalem temat wychwalając BSM w walce z łuszczycą. Teraz jednak sam mam problem, bo pomimo obfitych zabiegów, metoda przestała działać... Odnoszę wrażenie, że od momentu, kiedy wróciłem ze statku, czyli od kiedy skończyło się jedzenie "jałowe - bez smaku", a zaczęła dobrze doprawiona domowa kuchnia.

I tu pytanie do osób, które miały do czynienia z BSM w walce z łuszczycą. Czy przyprawy też traktowaliście jak zioła, które są bezwzględnie zabronione w leczeniu? Może rzeczywiście to tu tkwi problem? Bo ja już sam nie wiem...

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam,
marcello16

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy przyprawy przeszkadzają w BSM ???
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 13 wrz 2006 - 20:07:10

nie wiem jak ty, ale ja po zjedzeniu czegokolwiek bardzo dobrze doprawionego nawet samym pieprzem to mam mega wysyp z ktorym sobie nie radze, zalezy od twojego organizmu
Ja jak jestem u siebie to zawsze jem jalowenawet soli nie uzywam i wtedy jest duzo lepiej.

pozdrawiam

magda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy przyprawy przeszkadzają w BSM ???
Wysłane przez: marcello16 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2006 - 23:12:59

No wlasnie, moze cos w tym jest.. dlatego juz przyprawy odstawilem. Ale bez soli to tak chyba nie bardzo smiling smiley Przeciez ziemniaki trzeba posolic... mieso tez.. Zobaczymy smiling smiley Na razie odstawiam vegete i inne tego typu wynalazki.

pozdrawiam,
marcello16

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy przyprawy przeszkadzają w BSM ???
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 14 wrz 2006 - 20:43:24

bez soli tez da sie zyc
mi bylo bardzo ciezko odstawic sol
ale to tylko kwestia przyzwyczajenia

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.