Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
CZy da się to wyleczyc?????????????
Wysłane przez: Kamil (213.199.204.---)
Data: 10 gru 2005 - 23:45:51

Witam mam pytanko ! czy istnieje taki ktyoś kto wyleczył się z tego świństwa całkowicie????


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy da się to wyleczyc?????????????
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 23:52:07

ehh... przeszukaj może posty -.- ... bez sensu jest zakładanie nowych tematów (takich które już istnieją) - nic nowego nie wnoszą a tylko zaśmiecają forum ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy da się to wyleczyc?????????????
Wysłane przez: Gosia A (---.netburg.pl)
Data: 11 gru 2005 - 03:44:22

Popieram, Mat. "amil, może trochę czasu to zajmie, ale wiele osób ma swoje własne doświadczenia, które tutaj dokładnie opisują. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy da się to wyleczyc?????????????
Wysłane przez: Magda:))))))) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 gru 2005 - 12:19:43

do Kamila:
Istnieja takie przypadki moja ciocia miala w wieku 16 lat i wyzdrowiala ma dzis 39 lat i jest zdrowasmiling smiley ale ł zawsze moze wrocic:9 ja mialam 3,5 roku a teraz mam zaledwie 1 krostke to 'bardzo' zalezy od naszego podejscia do tej choroby nawet moja dermatolog mi to tlumaczyla niewierzylam ale tak jest my mozemy miec przewage nad ta chorobasmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy da się to wyleczyc?????????????
Wysłane przez: kijana (---.devs.futuro.pl)
Data: 12 gru 2005 - 12:28:02

mnie lekarz powiedzial ze to moze sie tak samo szybko wyleczyc.. jak szybko nas zainfekowalo.... kazdy moze na to zachorowac.. kazdy sie tez mzoe wyleczyzc ale to uz zalezy od naszych organizmow..

ja w sumei do swojej luszczycy sie juz przyzwyczailam... ale w lato czuje sie cudownie gdy pod wplywem slonca wszystko znika.. dlatego tak lubie slonce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy da się to wyleczyc?????????????
Wysłane przez: Marta (---.chopina.sys-net.pl)
Data: 13 gru 2005 - 21:41:12

Mhm.. Na ogół tego sie nie wyleczy, lecz mozna zaleczyc... Zaleczenie na 20 czy 30 lat to raczej nie jest wyleczenie, bo rownie dobrze choroba moze wrocic po 40 latach.. Lekarz mi cos wspomnial, ze ten wirus czy cos w ten desen tkwi juz w nas do konca zycia i aktywuje sie pod wpływem czynnikow zewnetrznych/wewnetrznych. To wlasnie od dziedzicznosci i naszego trybu zycia zalezy, czy nastąpi wysyp, zaognienie, czy tez reaktywacja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy da się to wyleczyc?????????????
Wysłane przez: joma (83.8.80.---)
Data: 14 gru 2005 - 07:31:38

ja się wyleczyłam po zastosowaniu metody samoleczenia BSM (jest na ten temat post, a nawet 5)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.