Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pytanie...
Wysłane przez: adler (---.gliwice.msk.pl)
Data: 11 gru 2005 - 07:59:43

Czy pierwsze pojawienie sie łuszczycy ma charakter wystąpień symetrycznych? tzn. czy zmiany pojawiają sie symetrycznie po obydwu stronach ciała? np od razu na rękach , pod pachami itp?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie...
Wysłane przez: kwark (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 gru 2005 - 08:47:42

Nie jest regułą pojawianie się symetrycznych zmian, aczkolwiek jest to czasem charakterystyczne. Zazwyczaj zmiany pojawiają się jednostronnie, ale część zmian ma swoje lustrzane odbicie po drugiej stronie ciała, co jest rzadkim zjawiskiem w dermatologii.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie...
Wysłane przez: ala (---.stk.net.pl)
Data: 11 gru 2005 - 10:15:41

czy jest jakas metoda na to aby sie ona nie rozwijala moze jakas dieta co mozna jesc a czego nie?odp prosze!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie...
Wysłane przez: s.gai (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 11 gru 2005 - 10:37:32

Alu!
Przejrzyj forum a dowiesz sie,ze my tu wszyscy szukamy cudownego sposobu na pozbycie sie luszczycy...i niestety ale to nie taka prosta sprawa...Kazdy sam musi znalezc ten cudowny sposob dla siebie bo kazdy przypadek jest inny...Nie zalamuj sie!
Zdrowka Ci zyczesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie...
Wysłane przez: Chomiczka (---.kryry.eu.org)
Data: 11 gru 2005 - 14:49:50

ja mam symetryczne kropki i plamy ...jak mi sie robi na jednej ręce kropka to tak samo na drugiej...właśnie niedawno sie temu przyglądałam..dziwne to troche...jestem żadkim zjawiskiem w dermatologii winking smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.