Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: tabletki Metotrexat
Wysłane przez: edyta23 (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 19 pa� 2009 - 12:25:16

witajcie!!
mi lekarz przepisał MTX i zaczełam brac narazie pierwsza tabletke no i czekam na efekty.troche przeraziły mne opinie na temat tego leku.ja mam dopiero 23 lata i małego synka.i czasem ciezko mi zyc z ta cholerna choroba - mam łzs.synek chce sie bawic a ja nie dam rady za nim biegac nawet na podłodze ciezko mi usiasc.strasznie sie mecze ale mam nadzieje ze w koncu cos mi pomoze bo przeciez mam dla kogo zyc!!!
pozdrawiam wszystkich i duuuuuzo zdrówka kochani smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tabletki Metotrexat
Wysłane przez: Pluum (---.chello.pl)
Data: 20 pa� 2009 - 08:55:41

Dziewczyny (i chłopaki) trzymajcie się, mam nadzieję ze tabletki przyniosą Wam ulgę w chorobie. Przejżałam ten wątek i nie doczytałam czy ktoś o tym pisał : Ja zaczęłam zażywać MTX w szpitalu, raz w tygodniu. Po ostatniej tabl. wymieniano mi całą pościel i przebierałam nową piżamkę (chodziło chyba o to, że jakieś szkodliwe substancje przenikały do pościeli) Tak co tydzień. W domu też tak robiłam: tabletki, zmiana pościeli, zmiana piżamy i ciuchów. Oczywiście w dni kiedy nie brałam MTX, bierze się kwas foliowy. Trzymajcie się cieplutko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tabletki Metotrexat
Wysłane przez: zanetaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2010 - 12:58:19

mam pytanie, ile kosztuje Metotrexat?? za odp bede wdieczna. pozdrawiamm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tabletki Metotrexat
Wysłane przez: mati (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 pa� 2010 - 18:40:23

ok 3 zł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tabletki Metotrexat
Wysłane przez: zanetaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2010 - 18:43:01

3 zlote??? chyba cos za mao mi sie wydaje..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tabletki Metotrexat
Wysłane przez: Cobra (94.254.187.---)
Data: 03 lis 2010 - 19:23:02

zgadza się kosztuje dokładnie 4,7zł na receptę

Opcje: OdpowiedzCytuj
łuszczyca
Wysłane przez: beata (---.lukman.pl)
Data: 29 mar 2011 - 14:28:36

witam jestem chora na łuszcyce od kilkunastu lat ale jak do tej pory była znośna i siedziała sobie cicho na łokciach,ale od pewnego czasu pojawił sie placek na nodze na piszczelu ,no i oczywiście latem zaczeły się pytania typu co ci się stzło wnogę z początku tłumaczyłam a potem mówiłam że się oparzyłm.
Wubrałam sie na wizytę do dermatologa przepisała leki wszystko zaczeło sie ładnie goic ale po odstawieniu leków plama na nodze wróciła dodatkowo plamki na plecach;a najbardziej zmiany na głowie.
Z tego co sie doczytałam na forum przyjmowałam sterydy,więc napewno to jest skutek uboczny.
Kilkanaście lat temu moja siostra miała ostry wysyp łuszczycy na całym ciele ,lekarz przepisał jej wtedy jakieś doustne leki i wszystko zgineło jak reką odioł i do tej pory nie wróciło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2011 - 19:09:20

JESLI KTOS NIE MUSI NIECH TEGO SWINSTWA NIELYKA .MI ZA PIERWSZYM POBYTEM W SZPITALU W LODZI TO ZAPROPONOWALI POWIEDZIALEM NIE W DRUGIM BIEGANSKIEGO ZALECZYLI I JEST SUPER CO INNEGO JESLI JEST STAWOWA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tabletki Metotrexat
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 pa� 2011 - 19:21:55

smiling smiley dla Anca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tabletki Metotrexat
Wysłane przez: Anca (---.punkt.opole.pl)
Data: 10 pa� 2011 - 22:26:57

Za to również dziękuję
Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tabletki Metotrexat
Wysłane przez: poszukująca (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2011 - 20:11:30

ma ktoś na zbyciu opakowanie tych tabletek ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.