Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
DZIWACZNE OBJAWY
Wysłane przez: kama (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2007 - 23:03:08

Mam łuszczycę od 40-go roku życia na głowie.Bywało lepiej i gorzej ale da się z tym żyć.Teraz pojawił się nowy problem mam jedną wielką czerwoną plamę od nasady włosów aż po szyję-czy ktoś z Was miał już podobne objawy? Czy wogóle istnieje coś takiego jak łuszczyca twarzy ? Jakie leki powinnam zastosować by się pozbyć tego paskudztwa?
PS.Unikam za wszelką cenę sterydów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DZIWACZNE OBJAWY
Wysłane przez: BIEDRONKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2007 - 22:53:07

No niestety łuszczyca i twarzy się ima. W tym sezonie upatrzyła sobie moją. Lekarz zalecił Daivonex 2 x dziennie i od kilku dni smaruję...i efekt jest taki, że przynajmniej się nie pogarsza...jak zacznie się poprawiać dam Ci znać.
P.S. Odsyłam do mojego wątku.. łuszczyca twarzy..tam jest kila innych opcji opisanych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DZIWACZNE OBJAWY
Wysłane przez: J. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2007 - 07:52:34

Ja mam od kilku lat co roku na jesień wysyp, na głowie, na około twarzy na czole, uszach, za uszami i na szyi, jeden wileki plac, jakby mnie szalik owinął ;D Dobrze że mam długie włosy i grzywkę , to mi zasłania smiling smiley trzyma mi się to co roku ok 4-5 miesięcy, zaleczam Curatodermem (nim można na twarzy) plus Sorel ( nim na szyi ) , a skura głowy to kuracja z maści siarkowej smiling smiley jakoś schodzi tylko straszne jest smarowanie się 2 razy dziennie i codzienne zmywanie tych maści z rana smiling smiley pozadrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.