Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: marta (---.stimo.net)
Data: 21 lut 2007 - 17:06:11

mam pytanie skąd bierzecie kase na leki ja mam tylko zasiłek 150 zł a leki na inne choroby wynosza mi na miesiąc właśnie 150 na leki na łuszczyce już mi nie wystarcza można się starac o jakieś zapomogi czy coś błagam o odpis


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 21 lut 2007 - 17:31:04

A czy pytałaś w MOPSie o zwrot kosztów leczenia? W końcu to choroba przewlekła, za inne przewlekłe zwracają kasę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2007 - 17:57:28

Ja pracuje wiec mam na leki wiec nie mam takiego problemu ale faktycznie musze dodac od siebie ze ceny lekow rozpieprzają...Chociazby daivonex ktory swego czasu stosowalem,mała tubka 50 zl...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: marta (---.stimo.net)
Data: 21 lut 2007 - 20:03:07

a co to jest mops

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Micho (---.dolsat.pl)
Data: 21 lut 2007 - 20:47:04

miejski osrodek pomocy spolecznej heeeee

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: marta (---.stimo.net)
Data: 22 lut 2007 - 17:54:57

acha wielkie dzieki spróbuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: krzysztof (195.194.245.---)
Data: 23 lut 2007 - 13:02:28

ktos na forum wypowidal siena ten temat, rzekomo mozna sie starac o rente chorobowa, o niezdolnosci do pracy , tylko co i jak i z czym to sie je nie wiem, nie mieszkam w polsce naszczescie. krisu watford

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Bogus (---.icm.edu.pl)
Data: 23 lut 2007 - 20:30:59

renty na luszczyce nie polecam...poznalem w szpitalu ktory byl kiedys kierowca ..i mial cholerna luszczyce lwonie na rekach ale calych ...nie mogl wydawac reszty za bilety ...bo sie wstydzil ...ponad rok jezdzil w rekawiczkach...ZUS po kilkunastu odwolaniach wkoncu przyznal mu rente...uwaga 450 zl !!! 450 zl i zakaz wykonywania jakiego kolwiek zawodu !!!!! Chuje a mi odciagaja z pensji co miesiac ponad 2.5 tys brutto/ !!!!!!!!!!!!! (podakiskladki sradki !!! )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 23 lut 2007 - 21:51:13

to też już się nastawiłam psychcznie że do końca życia będe zapier..niczać i staram się znaleść zawód w którym nie przeszkadzają choroby geriatryczne...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Bogus (---.icm.edu.pl)
Data: 24 lut 2007 - 09:23:17

ciezko taka znalezc...ciezko to cos ukryc na dloniach,paznokciach,czole uchu szyi....ja w pracy czuje spojrzenia w strine luszczycy i pewna izolacje. ..ale ..wiesz co ..wali mnie to

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pieniądze pieniądze !!!
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 24 lut 2007 - 18:53:06

ja się łuszczycą i reakcjami ludzi nigdy nie przejmowałam. za to ZUS mnie wkurza pieruńsko

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.