Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
maść SOREL
Wysłane przez: Pomarancza (---.uni.opole.pl)
Data: 26 sty 2007 - 23:09:04

Witam wszystkich. Dzisiaj kupiłam w aptece maść przepisaną mi przez lekarza - Sorel. Jeśli ktoś z Was używał tego leku, to bardzo proszę o opinie: jak stosować, żeby śmigało i czego się wystrzegać. Z góry dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść SOREL
Wysłane przez: Ona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2007 - 23:53:43

Uzywalam tej masci i nic nie dawala... barzdiej aj sobei wmawialam ze mi blednie niz rzeczywiste byly efekty... ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść SOREL
Wysłane przez: michał (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2007 - 15:45:09

mi tez nie pomogla ale proba nie szczelba ponoc na kazdego dziala cos innegosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść SOREL
Wysłane przez: madzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2007 - 13:52:48

ja wymazałam całą tubkę i nic, zero poprawy. Fakt że zima to nie najlepsza pora dla ł. może dlatego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ma?? SOREL
Wysłane przez: BIEDRONKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2007 - 08:19:40

Sorel i u mnie efekt?w po??danych nie da?. Jest to ma?c, kt?ra jest ta?szym odpowiednikiem Daivonexu wi?c zawarta w niej witamina D ma 'przep?dzic' Miss ?...Na pewno nie stosuj tego na twarz, a sk?r? leczon? chro? przed s?o?cem podczas u?ywania leku. Mimo, ?e na wiele os?b ta ma?c nie podzia?ala..warto jej dac z 10 - 14 dni na wykazanie si?. A n?? Ty oka?esz si? szcz??ciar?, kt?rej ona pomo?e..smiling smiley. Zdr?wka ?ycz?.

P.S. Przy d?u?szym stosowaniu masci z wit. D momnitorowanie poziomu wapnia we krwi wskazane.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.