Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca
Wysłane przez: Dawqq (141.101.105.---)
Data: 06 mar 2017 - 09:55:28

Witajcie piszę z prośbą o doradzenie i pomoc. Zaczęła pojawiać się u mnie łuszczyca najpierw miałem ją na łokciu z łokcia zniknęła pojawiła mi się na piszczeli blisko kostki jak i na kolanach. No i w miejscu intymnym. Także na głowie, w uszach jak i za nimi. Nie chcę iść jak narazie z tym do lekarza. Możecie mi doradzić czym to smarować i co pomaga u was bez wizyty u lekarza. Do lekarza nie pójdę bo jak narazie nie mam ubezpieczenia. Jak radzić sobie z wychodzeniem na basen czy jezioro wiecie jak ludzie na nas patrzą nie kiedy mam ochotę wziąć jednego drugiego i w łeb trzasnął. Mam nadzieję że mi doradzicie bo sam naprawdę nie mam już sił z tym walczyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca
Wysłane przez: Dawqq (141.101.105.---)
Data: 06 mar 2017 - 10:00:39

A i czy muszę stosować jakąś dietę? Jeżeli tak to prosił bym abyście napisali czego nie jeść i nie pić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca
Wysłane przez: On44 (162.158.102.---)
Data: 07 mar 2017 - 01:28:22

Nie idź do lekarza ! Zaczekaj za będziesz mieć wszędzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca
Wysłane przez: olo (162.158.102.---)
Data: 07 mar 2017 - 10:01:14

Pojdzie do lekarza i dostanie zestaw sterydów.No i wtedy pozniej będzie miał wszędzie:-p

Jest również taka wersja Panie "On44"
Myślę,że dobrze robi szukając na własną rękę informacji.Jednak powinien już szukać namiary na dobrego dermatologa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca
Wysłane przez: On44 (162.158.102.---)
Data: 07 mar 2017 - 14:26:22

Dobry mu nie da , cygnolina prodemina Lenartowicza ,ale kolego to maści robione na receptę ,i poszukaj dobrego lekarza co ci nie da sterydów na dzień dobry

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca
Wysłane przez: pomocna dłoń (162.158.102.---)
Data: 09 mar 2017 - 08:11:34

Pij zioła. Czystek bardzo dobrze robi na wątrobe. znajdź maść nie sterydową ja używam balsamu z arganem a do mycia ciała żelu z arganem + zioła (rewelacja) i stosujesz by pozbyć się łuski. Jak już zostają czerwone placki (bez łuski) szukasz słońca!!!!! Ja go szukam w solarium tongue sticking out smiley Startujesz od bardzo małej dawki, nie możesz się opalać tak żeby skóra była zaczerwieniona tylko brązowiała. Ja zaczynam od 5 min z wył. wentylatorem przy nienagrzanym solarium, później leciutko 3 min i pożniej zwiększam.Musisz znaleźć swoją dawkę tzn zbyt duża dawka też być nie może a przynajmniej u mnie nie podzziałało. Chodź codziennie po kilka minut. Po trzecim opalaniu moje placki były dużo mniejsze niż na początku.(Moja wersja terapiii lampami puva, która jest tańsza i chyba dla mnie bardziej skuteczna) Ja zawsze kiedy ide na solarium idę też na saune na której dobrze się trzeba wypocić i zaraz po do groty solnej. Znajdź sobie dietetyczke, która zrobi ci smaczną diete ( nie za 1500 zł ale za 100 z rozpisaną już dietą). Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca
Wysłane przez: Szater (162.158.102.---)
Data: 10 mar 2017 - 12:44:37

Dawqq...jakby tu napisac...ilu ludzi tyle pomysłów,łuszczyca to podła choroba i kazdy z nas choruje inaczej i co innego na niego działa.Dla jednych słonce jest wybawieniem a dla drugich dramatem....jak zadziała na ciebie? musisz sprawdzic sam na sobie,wszystko testowac i obserwowac.Ja piłam lata ostropest plamisty,stosowałam diety...rezultat żaden...moja łuszczyca nie "szła" na zadne diety czy ziołowe oczyszczania...jedzenie w mooim przypadku nie ma wpływu na stan skóry...wspomagac wątrobe dobrze,wiec wspierałam...nie uchroniło mnie to od operacji woreczka zółciowego tongue sticking out smiley alkohol moze miec ale też i nie musi wpływac na łuszczyce.
Czy wizyta u dermatologa to taki dramat???no nie wiem,chciałabym miec pewnosc że to łuszczyca a nie jakas jedna z przyłuszczyc,chorób imitujących łuszczyce.

Bardzo dużo rozmaitych podpowiedzi jest na

www.luszczyce.pl
www.luszczyca.pl
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php

musisz poczytac,poszukac,są rozmaite pomocne wskazówki,metody i sposoby.
Nie żebym była przeciwna...ale leczenie solarką to raczej nie najzdrowszy pomysł,no ale każdy ma prawo wyboru.
Teraz jest cięzki okres bo na wiosne i jesien łuszczyca najbardziej atakuje.

Jest wiele różnych pomysłów jeżeli chodzi o leczenie,przede wszystkim njpierw sprawdz czy nie masz stanów zapalnych,ZĘBY!!!...potem możesz szukacswojego sposobu...bo to że komus cos pomogło nie znaczy ,ze pomoże Tobie.

Zycze powodzenia,pamietaj naszymi sprzymierzencami są sól i olej....mozna sie w soli kąpac,można zrobic peeling solny i scierac skóre z łuską,można stosowac kąpiele ziołowe,okłady z herbaty...i wszystko co tylko ludzie wymyslili aby sobie ulżyc...wejdz na fora i szukaj.Powodzenia grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca
Wysłane przez: colinMacuga (162.158.102.---)
Data: 12 mar 2017 - 19:08:48

Dawqq Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witajcie piszę z prośbą o doradzenie i pomoc.
> Zaczęła pojawiać się u mnie łuszczyca
> najpierw miałem ją na łokciu z łokcia
> zniknęła pojawiła mi się na piszczeli blisko
> kostki jak i na kolanach. No i w miejscu intymnym.
> Także na głowie, w uszach jak i za nimi. Nie
> chcę iść jak narazie z tym do lekarza. Możecie
> mi doradzić czym to smarować i co pomaga u was
> bez wizyty u lekarza. Do lekarza nie pójdę bo
> jak narazie nie mam ubezpieczenia. Jak radzić
> sobie z wychodzeniem na basen czy jezioro wiecie
> jak ludzie na nas patrzą nie kiedy mam ochotę
> wziąć jednego drugiego i w łeb trzasnął. Mam
> nadzieję że mi doradzicie bo sam naprawdę nie
> mam już sił z tym walczyć.


Witam. Proszę czytaj uważnie ! Nie będę się powtarzał. 1. Nie ma na to lekarstwa. 2. Nigdy nie stosuj sterydów -?- dlatego, że po sterydach wszystkie inne leki są mniej więcej o 50% mniej skuteczne. A to jest dla Ciebie w przyszłym leczeniu najważniejsze !!!. 3. Drogą prób znajdziesz dla siebie jakiś lek, który Ci ulży lub wyleczy na jakiś czas. Być może nawet na okres liczony w latach. 4. Wszystkie leki można dostać przez internet. Jak masz znajomych np: w Niemczech czy w USA na, których możesz liczyć to poproś aby przysłali Ci coś z tamtego rynku farmac... Mogą tam być leki o których w Polsce nikt nie słyszał - nawet lekarze. 5. Jeśli pójdziesz do lekarza i przepisze Ci "cignoline" to nie stosuj nigdy silniejszej niż 0,40. Jeśli ta od 0,15 do 0,40 nie pomoże z (doświetlaniem szpitalnymi lampami) to mocniejsza na pewno zaszkodzi. 6. Jeśli nie używałeś żadnych maści sterydowych to dziegcie powinny Ci pomóc. (w wyższym stężeniu są skuteczniejsze i szybciej działają. (Kiedyś... można było dostać czystą "smołę dziegciową" w słoiczkach wielkości musztardy. Była ona jak to smoła b. brudząca ale efekt był porażający. Placki łuszczycy goiły się w oczach nie w tygodniach.) 7. Możesz jeść wszystko ale ograniczaj potraw ostrych, pomidorów no i absolutnie piwa, papierosów i wódy. Po za tym nie zrywaj nocek - musisz się wysypiać. Kocham Was Wszystkich... POWODZENIA !

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.