Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Jak sie wyleczyć
Wysłane przez: ajawiemswoje (162.158.202.---)
Data: 12 maj 2017 - 14:02:12

Bardzo prosta sprawa Alkohol powoduje wysypy u wszystkich sami to odkrycie narąbcie sie dwa dni pozniej w jedna noc wyskocza wam nowe plamy - przy łuszczycy kompletna Abstynecja , wyleczyc zmiany i nie pic i nawilzac skore remisja na wyciagniecie reki dobrze jest tez nie pic kawy i nie palic fajek.

Takze sugeruje zostanie pernamentnym abstynentem , sami patrzcie na swoje cialo wyleczcie i zobaczcie ile wytrzymacie bez wysypu przestrzegajac tych zasad

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak sie wyleczyć
Wysłane przez: Natalina666 (162.158.202.---)
Data: 12 maj 2017 - 21:12:21

Hej
No ja u siebie jakoś nie zauważyłam żeby po alkoholu łuszczycy u mnie pojawiało się więcej. Z każdym jest inaczej. U mnie akurat na lato ginie a pojawia się więcej w deszczowe dni. U sąsiada jest na odwrót. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak sie wyleczyć
Wysłane przez: Dax (162.158.102.---)
Data: 12 maj 2017 - 21:36:38

Bzdura...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak sie wyleczyć
Wysłane przez: Mirek (162.158.202.---)
Data: 14 maj 2017 - 14:22:07

Gdyby chodziło tylko o alkohol, papierosy i kawę, nie byłoby większego problemu. Poczytaj książkę "Wylecz się z łuszczycy", zobaczysz czym jest łuszczyca.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.