Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Chyba znowu rozpocznę leczenie.
Wysłane przez: bust (---.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 13 gru 2005 - 02:01:59

Dwa lata kurde miałem umiarkowany spokój, a nawet wszystko sie zatrzymało i zaczęło samo znikać. Wystarczyło tylko, ze wyprowadziłem się z domu. To dziadostwo bije jak nic na tle nerwowym a wtedy żadne leczenie nie przynosi skutków. Ostatnio harowałem kilka miesięcy w takim napięciu nerwowym, ze znowu powoli się odezwało. Zastanawiam co zastosować. Moim zdaniem (choruje od 1990 r. ) najlepsze efekty w moim przypadku przynosiła cignolina. Wysiewy udało sie bardzo mocno zredukować dzieki permanentnemu leczeniu. Może spoób nie jest najwspanialszy, ale w dłuższej perspektywie bardzo efektywny i zadawalający. Naturalnie w przypadku umiarkowanego wysiewu taki jak mój sterydy sa zawsze kuszaca propozycja. Niestety mi juz nie pomagają, więc chyba nie ma sensu ich stosować. Czy ktoś jeszcze stosuję cignilinę? Ja zawsze używalem 1 % - owej smiling smiley Pozdrawiam wszystkich


Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.