Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
POMOCY!!!!
Wysłane przez: Xmen (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 gru 2005 - 14:22:00

Witam!!
Mam na 26 lat, choruję na łuszczycę od jakiś 6- 7 lat, mam małe wysiewy na kolanach, łokciach, w uszach, na głowi plamkę wielkości monet 2zł, i dwie kropeczki na ramieniu, przerabiałem delatar, lorindenA, laticort, i inne maści, pomagają lepiej lub gorzej, ale pozbyć się tego nie moge całkowicie, z lekarzami też różnie bywa, więcej jest czarodziei (choć powoli się to zmienia)w czym tkwi mój problem, ostatnio pojawiły sie u mnie małe plamki na członku. To straszne nie wyobrażam sobie choroby w ty miejscu,jestem czynny seksualnie, i jest to ważna sprawa.Nie weim co zrobić, czym smarować, lekarza się krępuję, i mam poważny stres przed wizytą. Może wy mi pomożecie.pozdrwiam.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POMOCY!!!!
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 gru 2005 - 16:54:45

słuchaj Xmen... odsyłam Cie do starszych wątków... był już poruszony ten temat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POMOCY!!!!
Wysłane przez: Magdalena (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 13 gru 2005 - 22:50:25

Ja stosowałam na miejsca intymne Cutivate i Cotrimazolum w kremie.Może i Tobie pomoże.Ale powinieneś iśc do lekarza,lepiej niech on zadecyduje o leczeniu.Pozdrawiam Magdalena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POMOCY!!!!
Wysłane przez: joma (83.8.80.---)
Data: 14 gru 2005 - 07:35:43

zastosuj BSM (poczytaj wątki na ten temat + "Zmiksowałam posty"winking smiley, masz szansę pozbyć się tej dolegliwości w 2 miesiące, chyba, że wolisz masci i zero efektów smiling smiley Zdrówka!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POMOCY!!!!
Wysłane przez: piotr (---.68.92.43.mielec92.tnp.pl)
Data: 15 gru 2005 - 19:00:09

cześć
Kolego mam od dawna ten sam problem... i powiem ci że nie ma się czego wstydzić, bo dla dermatolog to nic nadzwyczajnego, no chyba ze to swieżo upieczona lekarka, to ma się opory. Ja na przykład celowo wybrałem panią doktor medycyny w moim wojewódzkim miescie, która jest tam ordynatorem oddziału dermatologicznego, a więc wsztydzić się nie miałem czego bo wiedziałem że na codzień to ona ma kontakt z duzo gorszymi przypadkami. Tu mnie trochę pocieszyła ze w swojej wieloletniej praktyce naprawdę bardzo żadko miala do czynienia z przypadkamu wysiewu na całym ciele w tym na narządach intymnych. Już częściej na twarzy i reszcie ciała. A ja osobiście mam łuszczycowe zapalenie stawów i zmiany skórne na twarzy, czole i w miejscach intymnych. i drobne ogniska na rękach i stopie ale UWAGA!!!: pojawiły mi się po wcześniejszych uszkodzeniach skóry (zadrapania itp.)...dlatego należy unikać wszelkich uszkodzeń skóry.
Unikaj mocnych sterydów!!! Dobry lekarz powinien zaproponować ci na miejsce intymne leczenie bezsterydowe. Sterydy stosuje się jedynie w zaostrerzeniach (gruba łuska) i tylko do wstepnego zaleczenia. Ja kurację zacząłem od elocomu pierwszy tydzień, potem kilka dni elocom + elidel, a teraz sam elidel. na razie to jestem zadowolony.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POMOCY!!!!
Wysłane przez: xmen (---.net.pl)
Data: 16 gru 2005 - 05:00:16

A juz myślałem że to mnie dotyczy tylko Piotrze, tak zrobię i jednak wybiorę się do lekarza.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.