Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Wyleczylam sie..
Wysłane przez: neska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2007 - 20:40:08

Witam Wassmiling smiley 4 lata temu zaczela sie ta okropna łuszczyca...i poniekąd zostalo do dzis mam krostke na nodze i na lokciu..Moja leczenie wygladalo pewnie jak wasze probowalam WSZYSTKIEGO zeby sie tego pozbyc.Masci nie potrafilabym zliczyc...ziolka...szpitale..senatorium...i inne metody..ograniczeniasad smileyaz pewnego dnia stracilam juz sily i odlozylam wszystko na bok,masci itp... natluszczalam skore balsamem,pilam Alveo (polecam) i tak z czasem mneij sie przejmowalam choroba chyba sie przyzwyczailam...i po miesiacu calkowice mi znikla.Mialam tylko biale plamki po cygnolinie...(poparzenia)aktualie mam 3 krostki..natluszczam skore..pije pale...smiling smiley i nic mi nie szkodzi.Najgorzej wplywa na mnie stres.. trzeba sie tego unikac i bedzie giciorsmiling smiley hehe opisalam moja historie zwiazana z łuszczyca.,piszcze jak pozbyliscie sie tej choroby tak jak ja (nie do konca)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylam sie..
Wysłane przez: JA31 (---.tp.unicity.pl)
Data: 10 sie 2007 - 21:06:17

Hej Neska. Ja też ostatnio "wrzucilam na luz" i mam spokoj. A bylo strasznie. Ale wiesz napewno, ze ta franca tylko sie czai i czeka na nasze slabsze momenty, zeby uderzyc? Jezeli chodzi o Alveo, to tez to pilam. Mnie to tylko oczyscilo portfel a efekty zadne. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylam sie..
Wysłane przez: neska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2007 - 21:24:21

no tak trzebasmiling smiley a to alveo nie pomoglo mi tak szybko...dopiero po roku.Chwale sobie to do dzis naprawde..ale tez ie kazdemu mzoe pomoc..ja sie nie znam na tym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylam sie..
Wysłane przez: madzix2007 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2007 - 22:47:42

a ja narazie walczęsmiling smiley ale zauważyłam, że mimo że przestałam brać leki i smarować tego cholerstwa (z przyczyn niestety czysto ekonomicznych) i nie przejmowałam się niczym, to mi jakoś zbladło xD to chyba jedyne lekarstwo - nie drapać, nie denerwować się i nie dołować x] pozdrówka

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.