Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Sorion
Wysłane przez: Ania (---)
Data: 09 wrz 2018 - 21:44:46

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z sorionem? Jestem na początku stosowania. Czekam na wasze opinie ????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: loll (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2018 - 11:20:02

Nikt nie ma bo każdy wie , że to nieuleczalna choroba i żadne kosmetki typu Sorion nie pomoga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: Ania (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 wrz 2018 - 12:55:56

Wiadomo,ze to nieuleczalna choroba, ale zaleczalna, wiec kazdy ratuje sie czym może

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: jhgjhg (---.dynamic.mm.pl)
Data: 13 wrz 2018 - 23:30:09

loll.Nieuleczalna na pewno jest Twoja głowa.Czytaj posty ze zrozumieniem a później się udzielaj.
Jak czytałem zagraniczne fora wielu osobom pomógł aczkolwiek były osoby które nie miały tego szczęścia i nie miały poprawy.
Trzymam kciuki Ania żeby Ci pomogło.Napisz o efektach.Nawet jeśli nie pomoże.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: Ania (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 wrz 2018 - 09:10:58

Dzieki za wsparcie jhgjhg
Stosuje sorion około 5 dni i juz widac lekka poprawe.
Wczesniej stosowałam chińska masc, bardzo mi pomogła,mam dosc trudna ł i od kiedy zaczełam uzywac chinska to nastapiło 100 % poprawy, mialam pierwsza remisje od okolo 13 lat. Niestety i ona przestała działac na mnie, nastapił spory wysyp i teraz ratuje sie sorionem. Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: niebieska (---.play-internet.pl)
Data: 26 pa� 2018 - 22:04:02

Używałam przez 1,5 miesiąca niestety na mnie nie działał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: I feel you (---.play-internet.pl)
Data: 27 pa� 2018 - 11:11:06

Na forach jest mnóstwo osób od tzw marketingu szeptanego. Mają płacone za pisanie bajek odnośnie wspaniałości danego produktu. Swego czasu, nawet tutaj był wysyp tego typu oszustów.
Łuszczyca, to choroba genetyczna, którą organizm traktuje jak coś normalnego, dlatego nawet nie próbuje z nią walczyć. Poprawę uzyskuje się podczas stosowania leków, po odstawieniu często momentalnie powraca, nawet po biologii.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.