Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
OPATRUNKI, PLASTRY, BANDAŻE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 gru 2005 - 22:15:50

Cześć. Stosuję na noc po cienkim nasmarowaniu, opatrunek z zwykłej folii śniadaniowej, (owijam rękę całą to zrozumiałe inaczej się nie da), co powoduję, że powietrze nie dochodzi na całej zawiniętej części. Może są jakieś specjalistyczne plastry, które można by było nakleić tylko na łokieć, albo jakieś mniejsze, które się nakleja tylko do miejscowych małych wykwitów choćby na plecach?
Może macie jakieś swoje domowe sposoby na opatrunki?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OPATRUNKI, PLASTRY, BANDAŻE
Wysłane przez: Basia (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 14 gru 2005 - 17:54:49

Jestem trochę zdziwiona, nie spotkałam się z tym tematem . Ale nie wykluczone że ma to sens jak ktoś ma "Ł" umiejscowioną na łokciach, kolanach. Ja jestem cała w plamkach, więc to nie dla mnie!!!Życzę powodzenia, Pa Pa!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OPATRUNKI, PLASTRY, BANDAŻE
Wysłane przez: Basia (---.ladek.pbsi.pl)
Data: 14 gru 2005 - 22:06:16

Kochana Basiiu ja też kiedys byłam w plamkach i pomogło mi naświetlanie
Fakt pod kontrolą lekarza po uprzedni nasmarowaniu maścią z wit A
zostałam z plamek na całym ciele zupełnie wyleczona, ale powrociła na glowie i pare plamek na plecach w sobotę ide do lekarz dermatol. może
dowiem się coś nowego . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OPATRUNKI, PLASTRY, BANDAŻE
Wysłane przez: xmen101 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2005 - 13:39:56

Witam
Używam tej samej metody (kolana łokcie) próbowałem materiałowych opasek, ale maść nie wchłania sie w skórę tylko w materiał. Jestem Ciekam czy maść z folią nie wywołuje jakiś reakcji chemicznych i nie wchłania się to w skóre??jak by ktoś miał inny patent też chętnie się podłącze.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OPATRUNKI, PLASTRY, BANDAŻE
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2005 - 14:07:46

Witanko!
Stosowalem folie bardzo elastyczna ,dobrze przylegajaca do ciala a pozniej owijalem to bandarzem /zawsze na noc/.
Zauwazylem po smarowaniu Elocomem niewielkich powierzchni,ze plamki schodza/to steryd wiec nie mozna przesadzac/.
Pozdroofka.
Marek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OPATRUNKI, PLASTRY, BANDAŻE
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2005 - 18:09:17


Ja smaruję NOVATE efekt wyśmienity i chyba nov. jest najtańsze.
Nie wiem co stosować na małe miejscowe ogniska?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OPATRUNKI, PLASTRY, BANDAŻE
Wysłane przez: wena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2005 - 20:40:46

ja tez tak robilam to jest 1 z najgorszych pzerzyc gdy mialam łuszcyce niue polecam bo nawet nie widac poprawy strata czasu;;;;;;;;;;

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: OPATRUNKI, PLASTRY, BANDAŻE
Wysłane przez: tom (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 09:37:35

Dobry pomysł ja polecam folie i plastry również ze wzgledu ze masci typu dermowate czy elocom wsiakają w ubranie i mało efektów to daje . Najlepiej folia aluminiowa a na to plaster

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.