Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
morze martwe
Wysłane przez: Andzia (---.man.olsztyn.pl)
Data: 14 gru 2005 - 12:53:44

Niedawno dowiedziałam się o nowej metodzie leczenia łuszczycy, polega ona na stosowaniu preparatów naturalnych mających w swoim składzie wyciągi z minerałów Morza Martwego. Czy ktoś próbował tego?
Ja zaczałam kurację niestety jest ona dość kosztowna i zastanawiam się czy warto kontynuować. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: morze martwe
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2005 - 15:32:21

na tym polega terapia w onclinic(klinika wktórej leczą łuszczyce) z tego co wiem. Nie na wszystkich działa ale zycze powodzeniasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: morze martwe
Wysłane przez: gienia (---.ipartners.pl)
Data: 15 gru 2005 - 10:19:20

Witam,

Ja stosuję błotko z morza matrwego od około misiąca i jestem bardzo zadowolona. Problem z maściami (z wit. D3) polega na tym, ze owszem skóra przestaje się łuszczyć i się wyrównuje, ale ogniska są tak samo czerwone i rozległe, a po odstawieniu maści problem powraca po jakimś czasie. Tymczasem po okładach z błotka zmiany zaczęły blednąć i w niektórych miejscach mam już tylko kropki.
Okłady pod folię stasuję prawie codziennie po okolo 1godz, a weekendy nawet 2 razy dziennie. Po zdjęciu okładu skórę smaruję oliwką i maścią.
Kosmetyki faktycznie nie są tanie, ale ja uważam, że warto. Jeżeli masz rozległe zmiany to znacznie lepsza i tańsza od błotka bedzie kąpiel w wodzie z solą. Ja kupuję tutaj:
http://www.salex.com.pl/oferta/index.php

Jak macie jakieś tańsze źródło w Warszawie to prosze o info.

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: morze martwe
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 15 gru 2005 - 14:41:35

Ja myje chore miejsca mydłem z morza martwego i wsumie nie widze zadnej poprawy tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: morze martwe
Wysłane przez: gienia (---.ipartners.pl)
Data: 15 gru 2005 - 15:20:51

Wiesz co Kucajka, wydaje mi się, że mydło z morza martwego to jest dla elegantek co chcą mieć jeszcze gładszą skóręsmiling smiley
Dla nas potrzebny jest konkret czyli np.: tak jak ja opisałam powyżej - codziennie po godzinie.
Zapomniałam jeszcze dodać, że u mnie przez około 2 tygodnie nic szczególnego się nie działo, a później nastąpiła znaczna poprawa.
Tak więc jeżeli ktoś chce zacząć to na całego, a nie miziać się mydełkiemwinking smiley

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: morze martwe
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 15 gru 2005 - 15:28:19

No ale mi chodziło o to zeby wyprobowac bo niektore produkty sa dosc drogie wiec chciałam tylko sprobowac grinning smiley i wsumie nie widze efektów tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.