Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Zniszczona pomarszczona buzia od masci sterydowej
Wysłane przez: IwonaSzcz (---)
Data: 27 cze 2020 - 21:14:31

Witam, proszę o poradę może ktoś miał podobny problem. Przez trzy dni stosowalam hydrocortyzol na twarz potem przez kolejne trzy dni z miesiecznym odstepem flucidan- nie pamietam czy ta nazwa jest dobra czy czegos nie przekrecilam ale do rzeczy po zastosowaniu leczenia zaleconego przez lekarza moja buzia jest w okropnym stanie martwi mnie brak jedrnosci jest wiotka i przy usmiechu bardzo sie marszczy wyglada to jak zmarszczki starcze a mam dopiero 28 lat linie pijawiaja sie pod oczami i na calej dlugosci policzkow, boje sie swojego odbicia w lustrze wygladam.jakby doszlo mi z 10 lat. Bardzo was prosze o porady jak moge ja zrwgenerowac i czy to wogole możliwe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zniszczona pomarszczona buzia od masci sterydowej
Wysłane przez: magdula3006 (---.4.62.55.edial.pl)
Data: 10 lip 2020 - 11:33:17

Hej
Ja na buzię nie stosowałabym maści sterydowych. Gdzieś wyczytałam o ojejku busajna. Jest bardzo drogi ale 100 ml na początek wystarczy, koszt ok 40 zł. poszukaj w internecie. Czytałam że pięknie ujędrnia skórę, ja też go kupię i bedę też stosować na całe cialo.
Życzę udanej walki z ł.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.