Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Skuteczne leczenie
Wysłane przez: On45 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 mar 2024 - 21:47:15

Kiedyś, około 10 lat temu pisałem, że biore udział w programie, w którym testowałem lek TALTZ. Pomógł mi wtedy w 100%. Po ok 8 latach skóra nadal czysta chociaż odezwały się stawy, wtedy tez mnie bolały. Dzisiaj wykupiłem prywatnie dwa zastrzyki tego lekilu, nazwa Hyrimoz 40ml. Cena też nie jest jakaś super wysoka jsk na lek biologiczny. Następnie kupie jeszcze tańszy odpowiednik. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne leczenie
Wysłane przez: On45 (---.play-internet.pl)
Data: 11 kwi 2024 - 19:08:59

Ciężko mi uwierzyć ale po pierwszym zastrzyku p ok 24 h bol całkowicie ustąpił. Teraz jestem po deugim zastrzyku i zapisałem się na silownie. Więc jak najbardziej polecam leki biologiczne. Teraz zakupie jeszcze tańsze od tych, podobno 1 strzał ok 200 zł. Nie pamiętam teraz nazwy.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.