Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
luszczyca na powiekach ???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 15 gru 2005 - 18:55:29

CZesc wszystkim. Chcialam sie zapytac czy ktos z was ma moze luszczyce w okolicy oczu a glownie na powiekach. Chruje na luszczyce glowy i ostatnio zauwazylam, ze moje oczy a dokladnie w kacikach oraz powieki sa zaczerwinione. Myslalm, ze to moze od kramu , ale zauwazylam delikatne lkuszczenie sie skory z powiek. zastanawiam sie czy to mozliwe ze to luszczyca i jak moge pomoc moim ocza. bardzo szybko sie mecza, sa czerwone i czasami pieka. Prosze o rade . dziekuje in pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach ???
Wysłane przez: Athina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2005 - 20:02:11

Miałam kiedyś dawno temu podobny problem... Zastosowałam Hydrocortisonum, smarowałam na noc i pozbawiłam się kłopotu. Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach ???
Wysłane przez: Chomiczka (---.kryry.eu.org)
Data: 15 gru 2005 - 22:04:26

ja mam łuszczyce na powiekach oczu i pod oczami także ;((
są ładniejsze po Oxycorcie A luc Cortineffie 0,1 % ... możesz też spróbować Atecortin <zawiiesina> ...ale jednak najlepszy jest Oxycort A ... przynajmniej mi najbardziej pomaga, ale powiek jeszcze nigdy do końca nie wyleczyłam ;((
BUŹKA ;*

aha te maści są na recepte..tzn tak mi sie wydaje winking smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.