Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anka (---.range86-157.btcentralplus.com)
Data: 05 sty 2008 - 00:34:02

moj chlopak ma luszczyce sad smiley chcialam sie dowiedziec czy mozna sie tym zarazic?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anusia (---.informel.pl)
Data: 05 sty 2008 - 00:53:34

nie ma takiej mozliwosci zeby sie zarazic luszczyca!!!!!!!!!!!!to nie jest choroba zakazna!!!!luszczyca spowodowana jest zaburzeniamii ze strony watroby zlym odzywianiem i nadmiarem cukru w organizmie.to tak jak z cukrzyca wrzodami zoladka i kamica watroby,czy slyszalas zeby ktos sie tym zarazil?to sa choroby nabyte!!!powiedz chlopakowi zeby sie nie martwil!owszem wyglada ona nieestetycznie ale to nie trad!!!w tej chorobie bardzo wazne jest zrozumienie i akceptacja ze strony innych a przede wszystkim najblizszych!sama przez to przechodze i uwierz mi nie jest mi latwo,ale mam wokol siebie zyczliwych ludzi i jest mi latwiej walczyc z ta paskudna choroba.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anka (---.range86-157.btcentralplus.com)
Data: 05 sty 2008 - 01:07:20

anusia dzieki wielkie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anusia (---.informel.pl)
Data: 05 sty 2008 - 01:33:42

nie ma za co,doskonale cie rozumie.gdybym byla w odwrotnej sytuacji pewnie tez bym sie zastanawiala..niestety zostalam dotknieta ta paskudna choroba i to zmusilo mnie do szukania wszelkich mozliwych informacji na ten temat.chwala tym ktorzy stworzyli to forum,bo nie wiem jakbym sobie poradzila

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 05 sty 2008 - 10:04:32

anusia akurat nie chwala tym co stworzyli to forum bo to sa wyludzacze pieniadzy smiling smiley to storna on-clinic smiling smiley ale dobrze ze jest i sa tutaj poruszane inne tematy jeszcze jest jedno dobre forum na ten temat http://luszczyca.org.pl/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: anusia (---.informel.pl)
Data: 05 sty 2008 - 14:19:08

tom:moze to i jest forum on clinic ale baaaardzo rzadko mozna znalezc wypowiedz na temat tej kliniki.ludzie pisza o roznych sposobach walki z luszczyca ale nie jest to korzystanie z uslug on clinic!chodzilo mi o to ze ludzie ogolnie wymieniaja sie informacjami np.co moze pomoc a czego nalezy unikac.fakt ze ludzie z on clinic sa pomyslodawcami tej strony chyba niewiele zmienia bo kto bedzie chcial skorzystac z ich uslug ten skorzysta.czytalam gdzies ze rzeczywiscie jest to wyludzanie pieniedzy,bo efektow nie widac pozostaje pusty portfel,albo nie daj boze kupa dlugow i zawod ze sie nie udalo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: morato (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 10 sty 2008 - 22:05:38

co Ty, nie zarazisz sie chocbys bardzo chciala. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2008 - 10:35:14

Witam! Rzeczywiście-łuszczycą w żaden sposób nie da się zarazić.Na całe szczęście,bo inaczej zapewne wywieźli by nas na koniec świata!!!Ja również cieszę się,że znalazłam to forum i nieistotne kto je stworzył,ważne ,że działa!!! Właśnie na tym forum dowiedziałam się o exorexe,który jak na razie pomaga zaleczyć to paskudztwo.Kupe lat leczyłam się u pani dermatolog,która zapisywała mi wyłącznie sterydy albo cygnolinę.Oczywiście wciskała mi również inne bardzo drogie preparaty do kąpieli,kremy które nic a nic nie pomagały.Za to w portfelu miałam pusto.Próbowałam też leczyć się w On clinic-ODRADZAM!!!! Jak na razie skórę mam czystą.Jak coś zaczyna wyłazić to zaraz smaruję exorexem i jest ok.Głowę myję codziennie szamponem exorex i efekt jest taki,że juz nie sypie mi się z głowy,plamy zniknęły więc jestem bardzo szczęśliwa!!!Mam rodzinkę w Anglii i to właśnie oni starają się dla mnie o zaopatrzenie.Ostatnio exorex lotion trzeba było zamówić,bo nie mieli w aptece.Pozdrawiam i bez obaw ŁUSZCZYCA JEST CHOROBĄ NIEZARAŹLIWĄ!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 11:44:49

Anusia a kto ci powiedział ze łuszczyca jest przez zaburzenia pracy watroby czy złe odżywianie ?? to jest choroba genetyczna albo jest spowodowana przez zle pracujacy układ immunologiczny organizmu , który własne komorki uznaje za obce i "wyrzuca" z organizmu. to co napisałas moze byc "przyczyna" ujawnienia sie choroby bo z luszczyca sie rodzisz tylko nie wiadomo czy ujawni ci sie czy nie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to jest zarazliwe?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 14:28:59

Dana ,czy ty exorex w polskiej aptece sobie zamówiłaś ?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.