Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Chcę być zwyczajna!!!!
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 18:31:34

CHCę BYC ZWYCZAJNA JAK POWIETRZE,A NIE CUDACTWEM!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Chcę być zwyczajna!!!!
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 18:44:38

Zejdź z obłoków na ziemię.
Tylko od Twojej osobowości, charakteru zależy, cy będziesz lubiana, szanowana i akceptowana przez otoczenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Chcę być zwyczajna!!!!
Wysłane przez: wiola (---.pool.mediaWays.net)
Data: 09 maj 2008 - 19:29:38

hey mnie meczy to samo ma luszczyce od 3 lat i nie moge sie z nia pogodzic;((((czasem sa dni ze mam nalane a czasem ze siada mi na korewinking smileymam 24lata wiec nie mam tego problemu dlugo ale jest tez mi ciezko;(ale jedynym wyjsciem jest sie z tym pogodzicwinking smileyale nie jest latwo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Chcę być zwyczajna!!!!
Wysłane przez: nz* (195.205.209.---)
Data: 09 maj 2008 - 19:38:50

mi sie wydaje ze z ta choroba sie nie da pogodzic... moze jak rodzinka i znajomi wiedza to jest łatwiej, ja nikomu nie powiedzialam, rozmawialam na temat tej choroby tylko z mama... mam to prawie 18 lat duzo zycia przed soba ale nie wyobrazam sobie tego zeby sie pogodzic z ł pozdrowka :*

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.