Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
zawijanie całego ciała!
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 14:38:08

Witam.
Nie wiem, czy ten temat był już kiedyś poruszony, ale chciałabym trochę o tym napisać. Gdy 12 lat temu zachorowałam, wysyp był straszny. Niewielki ruch ręką powodował pękniecie skóry i krwawienie. Poza wieloma innymi sposobami leczenia poddano mnie tzw. zawijaniu: najpierw smarowanie Flucinarem, potem zawinięcie w folię śniadaniową i następnie bandaż. Nazywa się to bodajże opatrunek okluzyjny.Zajęte miałam niemal całe ciało, więc co wieczór 1 h. trwało zawijanie mnie, a rano budziłam się pół godziny wcześniej, żeby się odwinąć i zdążyć do szkoły.
Ta metoda jest jedną ze skuteczniejszych, przynajmniej w moim wypadku była. Pomogła pozbyć się łuski na długo.
Ale w pamieci pozostanie mi na zawsze.....Niezliczone noce spędzone w bandażach...
pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.