Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Co to za maść ?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 15:52:43

Czy może wiecie, co to za maść, biała jak smalec,tłusta w plastikowym białym pojemniku robiona w aptece na zamówienie.Przepisał mi ją lekarz z innymi maściami sterydowymi,zgubiłam ulotkę i nie wiem co to za maść, a chciałabym się dowiedzieć, czym przez około roku smarowałam się. Podejrzewam, że to również steryd.Żadna z tych maści mi nie pomogła,a lekarz nic mi nie wyjaśnił ,że mogą być szkodliwe.Wypisał i tyle.Dowiedziałam się dopiero z forum, że to żadna rewelacja.Może ktoś miał tę maść i mnie oświeci jej nazwą.Z góry dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co to za maść ?
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 16:18:02

To napewno nie steryd tylko taka masc salicylowa zluszczajaca czy lagodzaca w kazdym razie nic groznego. Mam nawet przepis na nia. Jak bedziesz chciala to Ci napisze.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.