Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123456-->
Bieżąca strona: 1 z 6
leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lut 2005 - 13:31:36

Witam wszystkich,

mam 27 lat, od 4 lat choruję na łuszczyce, nie wiem jak wy, ale w początkowym stadium choroby, miałam zaatakowane całe ciało, leczenie sterydami i innymi lekarstawi przynowsiło efekty, ale jak wiadomo dłuższe używanie sterydów ma jakieś skutki uboczne, dlatego postanowiłam uzyć medycyny niekonwencjonalnej. Jak chcece cos więcej wiedzieć to piszcie. W tej chwili od roku nie widze żadnych większych zmian łuszczycowych na ciele. Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Magda Chruszcz (---.242.81.adsl.skynet.be)
Data: 17 lut 2005 - 13:41:13

Dzien dobry Olu,

Moj tato choruje od kilku lat na luszczyce. Odwiedzil wielu lekarzy ale nikt nie jest w stanie wyleczyc tej choroby. Ma zaatakowane cialo i twarz. Bardzo Cie prosze podpowiedz mi w jaki sposob Ty walczylas z ta choroba.

Pozdrawiam,

Magda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: m. (---.79.28.79.adsl.oebr.tiscali.dk)
Data: 17 lut 2005 - 18:15:09

Mam corke 18-0 letnia ktora na to choruje.Jedyne co pomaga to kapiele w Morzu Martwym w Izraelu.Bylem z nia 2-a razy tym ,po jednym dniu nad Morzem (nie mozna wytrzymac i tak wiecej niz kilka godzin,40 stopni upalu) .Pomoga na 3-4 miesiace.Moze gdyby czesciej to brala to by na dluzej pomoglo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2005 - 21:24:22

witam Magdo i m.

jesli chodzi o metody medycyny niekonwencjonalnej, są to herbatki, maście i kąpiele. Jesli chcecie poznać szczegóły to proszę pisać ma mój adres email, ponieważ ilość ziół jest bardzo duża i niechciałabym zamieszczać tak dużej wiadomości. Jeśli chodzi o sól z Morza Martego teraz u nas Polsce również jest ona dostępna i można takie kuracje przeprawadzać we własnej łazience. pozdrawiam

Oto on: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Gizelka (---.media-com.com.pl)
Data: 01 mar 2005 - 02:45:16

Witam

Polecam stronę: www.onclinic.pl, jest już kilka oddziałów w Polsce i min. specjalizują się w leczeniu łuszczycy opartej na minerałach z Morza Martwego. Jeszcze nie mogę stwierdzić na własnym przykładzie, czy skutecznie leczą, ponieważ jestem karmiącą mamą, ale myślę że w pszyszłości skorzystam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: leszek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 mar 2005 - 19:59:56

Prosze napisz co i jak i gdzie mogę zasięgnąć porady

Pozdrawiam
Leszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: bozena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 mar 2005 - 16:39:42

prosze jakiekolwiek informacje na ten temat,

dziekuje
bozena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2005 - 16:12:01

Od kilku lat mam łuszczyce paznokci nie moge niczym wyleczyc moze ktos zna jakis lek który mu pomógł z góry dzekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: anna (---.crowley.pl)
Data: 05 kwi 2005 - 20:22:58

Może mi coś poradzisz. Na dłoni mam łuszczacy się wykwit, który się wciąż powiększa. Dermatolog poradził smarować maścią Cutivate i inną, która zawiera mocznik, jednak to nic nie pomaga. Jeśli masz jakieś doświadczenia w leczeniu łuszczycy, będę bardzo wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 kwi 2005 - 12:07:09

Choruje od ok 18 lat-mam 23 wiec to prawie cale zycie.Glownie problem dotyczy glowy,ale od niedawna cialku tez sie dostalo.Pol roku temu kupilam cudowna lampe medisun do skory owlosionej,lekarz obiecywal rewelacje-niestety na glowie nic sie nie zmienilo,mimo,ze stosowalam ja dluzej niz zalecano.Naprawde mam juz tego szczerze dosyc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Zbyszek (80.51.255.---)
Data: 18 kwi 2005 - 21:52:15

Proszę podać w miarę skuteczne i nieszkodliwe metody walki z łuszczycą.
Jeśli to możliwe proszę podać skuteczne sposoby zapobiegania tej chorobie.
Chodzi mi głównie o dzieci.

Za życzliwe informacje szczrze dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: jedrek (---.pool.mediaWays.net)
Data: 19 kwi 2005 - 10:55:28

Do Zbyszka. Skuteczne i nieskuteczne, szkodliwe i nieszkodliwe metody walki z Luszczycą - czytaj forum www.luszczyca.pl !!!!! Skuteczne i nieskuteczne sposoby zapobiegania tej chorobie - czytaj forum www.luszczyca.pl !!!!! Wszystko w tym temacie. Miłej lektury.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kasia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 19:12:24

chorujre na to świństwo od 3-4 miesiecy od tygodnia zaczełam to smarowac itp: ale i tak nigdy nie bede mogła ztym żyć normalnie bo zbliża się lato a ja niepotrafie siebie wyobrazić w długich bluzkach itp:

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 19:19:13

bedziesz mogla zyc bo bedziesz musiala!stosuj sie do rad lekarza i dzialaj dodatkowo np kapiele w soli z Morza Martwego,bloto.trzeba probowac do upadlego. nie ma wyjscia. mam 16 lat. od 10 lat walcze. ostatnie poltora roku bylo nieciekawe. teraz prawie dobrze.jakie masz zmiany? wylecz zeby. nie dawaj sie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: JACEK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 21:37:48

Do DOROTY ! Moja łuszczyca też zaczeła się od głowy. Z głowy usunołem ją płynem o nazwie DERMOVATE / tylko na receptę/. Na inne części ciała nie pomogło. Sprubój !!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kasia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 16:54:26

a gdzie mozna kupic taka sól z morza martwego!!!! bardzo mi na tym zalezy zeby sie tego pozbyć mam dopier 14 lat i nigdy wczesniej sie ztym niespotkałam yteraz wiem juz chyba wszysko o łuczczycy !!!! niewyobrazam sobie takiego zycia !!!!!nie przesadzam ja poprostu boję sie ze nie dam rady!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 19:16:56

do Kasi,

cześć, taką sól z Morza Martwego można dostać pierwszym lepszym sklepie z kospetykami, albo z tych takich dużych europejskich aptek. Nie mart się, najważniejsze to się nie poddaawać i mysleć pozytywnie. Idzie lato, więc korzystaj z tej dobroci słońca, chodz na plażę, na solarium- te lampy mają zbawienny wpływ na zmiany chorobowe. Ja na początku też nie wyobrażałam sobie takiego życia, ale cóż żyć trzeba i cieszyć się z każdego przezytego dnia. Trzymaj się Cieplutko pozdrawiam Ola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 20:33:32

sol w sklepie jest droga. firma apis ma opakowania gabinetowe soli 25 kg za 190 zl plus koszt przesylki 22 zl. kurier dostarcza do domu! kilogram wychodzi za 8,5 zl a w sklepie kg za 36 zl.raz przeplacilam i teraz juz nigdy nie dam sie tak zrobic! tel .do firmy Apis-052 379 63 27

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 20:35:36

solarium wysusza skore i daje nowe pole do wysypow luszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 20:39:32

w gabinetach dermatologicznych pojawily sie lampy z waskim spektrum swiatla-mniej szkodliwe niz puva kwarcowka i solarium pytaj swojego lekarza o lampy. ladnie po nich schodza zmiany.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123456-->
Bieżąca strona: 1 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.