Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Moja recepta na zaleczenie
Wysłane przez: KA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2010 - 10:31:54

Witam.
chciałbym się podzielić z wami moim sposobem na zaleczenie Ł.
od roku mam zmiany raz mocniejsze raz słabsze z tędencją do nasilania.
do tej pory radziłem sobie maścią NOVATE- steryd łagodzacy lecz po czasie wszystko wraca do stanu pierwotnego oczywiście więcej.
w styczniu postanowiłem podjąć walkę aby pokazać się latem w spodenkach, więc wybrałem się do dermatologa. pani doktor przepisała mi maść z cygnoliną oraz natłuszczanie. maść trochę pomogła (poparzyło mnie trochę przy okazji) lecz po czasie znowu pokazały się plamy.
Krok kolejny to wyleczyłem wszystkie zęby- podobno stan zapalny zęba bardzo infekuje organizm ( okazało się bezskuteczne poniewarz nie zaobserwowałem zmian),
Kolejnym etapem był EXOREX LOTION stosowany dwa razy dziennie do wyczerpania zapasów około 3 tygodnie.zmiany nastąpiły ale bardzo małe ( nie ukrywam że to właśnie z EXOREKSEM wiązałem nadzieję na wyzdrowienie).
następnie zacząłem eksperymenty we własnym zakresie.
kupiłem mydło siarkowe - (bardzo polecam) 2x dziennie. po dziecku został mi krem NIVEA BABY SOS (polecam po karzdej kompieli) ponadto kwas omega 3 codziennie, witamina A+E codziennie, Witamina C 1000 codziennie, witamina B12 co drugi dzień, oraz magnez co drugi dzień. Na dzień dzisiejszy zostały mi ślady na nogach (wyglądają super- są bardzo jasne i jest tendencja znikająca)

zapomniałem dodać do tej pory 1X na miesiąc smarowałem NOVATE ponieważ samo nie chciało znikać - ale najważniejsze że teraz nie wraca.

do całkowitego zagojenia planuję na kwiecień wprowadzić SYLIMAROL na poprawienie wątroby a odstawić B12 i A+E zaczynam wizyty w solarium 1x w tygodniu po 5 min oraz kompiele solankowe ( sól jodowana do wanny).

powiem szczerze mam nadzieję że pozbędę się tego świństwa i uważając na to co się je i pije przetrwam bez plam.
pozdrawiam kropkowiczów.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.