Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 09:08:13

Znalazlam reklame tego preparatu w gazecie Niedziela (wlasciwie znalazla ja moja babcia). Sa to kremy i balsamy, ktore mozna zamowic. Ceny za opakowanie sa od 26 do trzydziestu paru zlotych.
Ktos moze to uzywal lub slyszal cos na ten temat?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: AniaP. (193.30.160.---)
Data: 07 cze 2006 - 09:38:38

ja to kiedys kupilam , mnie nie pomogl w ogole , tylko mi sie zmiany bardziej zaogniły , to jest dobre na stawy , zwyrodnienia ale na luszczyce chyba nie dziala przynajmniej nie na moja , za to poczytaj o squamaxie i pilarixie / troche informacji jest na forum/ mnie te kremy bardzo pomagają, nie wiem jak chcesz to wyprobuj w koncu na kazdego co innego dziala,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 21:38:18

Sqamax juz znam ale o Pilarixie jeszcze nie slyszalam. To tez jest na glowe? Jest na recepte? Masc czy plyn? Po jakim czasie jest poprawa? Jaka jest cena? I czy nie jest sterydem?
winking smiley Duzo pytan ale odbyla juz tyle bezskutecznych wedrowek do apteki ze wole sie upewnic.
Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Dorota77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 22:49:47

Kupiłam i smarowałam,zresztą jest na tym forum mój wątek na ten temat.Niestety na mnie nie zadziałał.Plamy były zaognione i wstretne ,jeszcze gorzej niż przed kuracja. Wczoraj posmarowałam ł sliwowicą łącką i trochę łuska odpadla jak trzeba będzie to to gów.. ,gów..zaleczę . POzdrawiam i przepraszam za słownictwo smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 23:49:35

Tak mi sie zdawalo ze gdzies juz czytalam cos na temamt biszoftu na tym forum ale wpisuje w wyszukiwarke i nic nie znajduje.
Zapytalam o ten preparat dla zasady- bo sprawdzam kazda informacje.
A babcia twierdzi ze jak juz w Niedzieli pisza to musi byc dobre i napewno mnie wyleczygrinning smiley
Dzieki za odpowiedz a Ciebie Doroto doskonale rozumiem bo sama nigdy nie przeklinam ale jesli chodzi o to cholerstwo to takie slowa cisna mi sie na jezyk ze az samej mi glupio.
Jaka ja bylabym szczesliwa gdyby to dziadostwo zniknelo...
Albo nawet nie bede tak wymagajaca- niech sobie bedzie tylko na nogach...ale nie cale cialo!!! Latem sie czuje jak ostatni debil ubierajac sie jak na zime... nie mowiac juz o przydlugiej grzywce ktora nie ma dodawac mi uroku tylko zakryc wstretne czolo...
czy ten koszmar sie kiedys skonczy......?!

i tez bylabym w stanie to G-G leczyc...
co za desperacja:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Dorota77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 00:18:50

Ja mam na nogach i mimo ,że zgrabne zawsze pod spodniami sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 09:32:44

Paradoks polega na tym ze ja swoja urode zauwazylam dobiero kiedy mnie wysypalo. Kiedys nigdy nie nosilam spodnic a teraz sobie mysle ze jak sie wylecze to bede odslaniac jak najwiecej swojego ciala. Dopiero teraz doceniam co znaczy miec ladna lub raczej normalna- taka jak wszyscy inni skore.
Zreszta latem moglabym chodzic w spodniach, zeby tylko moc ubrac bluzke z krotkim rekawem...
Ale jak na razie to tylo marzenie...
Pozdrowieniasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 09:41:18

Nati22... masz w 100% racje , ja tez nigdy nie zwracalam uwagi na to jak wygladam , akie mam cialo i sylwetke a nawet chyba nie ubieralam sie tak aby zbyt wiele pokazac , i wlasnie odkad zachorowalam i zaczelam sie bardziej przygladać sobie to zauwazylam ze nawet jest b. dobrze z moja figura i rowniez chcialabym czesciej pokazac dekold , zgrabne nogi> jednak to prawda ze nie doceniamy tego co mamy doputy , dopuki sie cos zlego nie dzieje ale wieze ze i Ty i inne dziewczyny bedziemy mogly cieszyc sie nasza kobiecoscią a faceci to oczu nie beda mogli od nas oderwac smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: Nati22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 09:51:18

smiling smiley
Ja tez tego Tobie zycze Ewo
I Wam wszystkie kobitkiwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: marek 81 (---.subscribers.sferia.net)
Data: 05 lut 2008 - 22:09:22

chciałem zapytać kogoś czy squamax emulsja jest skuteczna?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: madzix2007 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2008 - 17:06:39

ja używałam Biszofitu do zmian na głowie, pomógł mi: pozbyłam się łuski, i zaleczyłam okropne rany które mi zostały po drapaniu [jeśli na rozdrapaną bardzo skórę się nim posmaruje bez dużego rozcieńczania, może ciutkę poszczypać]. Dodatkowo pięknie pachnie i wspaniale robi na włosysmiling smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Biszoft Poławski
Wysłane przez: BARBARA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 mar 2010 - 21:44:10

Nati22 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sqamax juz znam ale o Pilarixie jeszcze nie
> slyszalam. To tez jest na glowe? Jest na recepte?
> Masc czy plyn? Po jakim czasie jest poprawa? Jaka
> jest cena? I czy nie jest sterydem?
> winking smiley Duzo pytan ale odbyla juz tyle bezskutecznych
> wedrowek do apteki ze wole sie upewnic.
> Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.