Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Protopic dobry na łuszczycę??
Wysłane przez: Kassia18 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 14 maj 2010 - 16:00:09

od kilku miesięcy mam krosty na twarzy. jestem pewna ze to łuszczyca bo jest ona powszechna w mojej rodzinie i wiem jak ona wygląda. dermatolog zapisał mi na to Protopic, ale ja czytałam w internecie ze ten lek stosowany jest na AZS. czy wiec powinnam go kupowac??? ponieważ jest on drogi i nie wiem czy oplaca mi sie go kupowac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic dobry na łuszczycę??
Wysłane przez: goldi (212.244.229.---)
Data: 14 maj 2010 - 23:02:35

Protopic jest dobry na twarz uszy gorzej działa na ciało na twarz jest najlepszy i bezpieczny jesli chodzi o twarz mam wiecej akurat tej masci z niemiec i tanio sprzedaje 120 zł za 30 gram - w aptece 180 a mała tubka 65zł 10 gram- w aptece wiec warto mailbym tez duza tubke protopic az 60 gram w cenie 200zł jak ktos zainteresowany pisac [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic dobry na łuszczycę??
Wysłane przez: ula (---.nat.rev.ndi.net.pl)
Data: 15 maj 2010 - 12:52:27

Maść Protpoic jest faktycznie dla chorych na AZS ale jak mówi mój dermatolog świetnie sprawdza się też dla łuszczyków - czego jestem przykładem. Od ponad 4 miesięcy nie mogłam sobie poradzić z łuszczyczą na twarzy. Miałam całe czoło zajętę - jedna czerwona rana. Po zastosowaniu maści na noc rano było już widać efekty - czoło zrobiło się różowe lekko a na następny dzień było już normalnego koloru. Uważam, że chociaż droga ta maść ale warta kupienia. I co najważniejsze jest bez sterydów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Protopic dobry na łuszczycę??
Wysłane przez: rill (---.centertel.pl)
Data: 16 maj 2010 - 23:13:37

tak to prawda. Ja z protopikiem zyje od 4lat i niektore zmiany na twarzy znikly na zawsze winking smiley nie wolno isc z nim na slonce!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.