Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
na twaz?
Wysłane przez: migmas (---.nplay.net.pl)
Data: 18 lut 2011 - 12:38:24

czesc wyskoczyly mi czerwone plamy na twarzy/bez luski/ czym je posmarowac bo nie pamietam? CLOBEDERM-em czy DAIVOBET-em czy CORTINEFF-em czy ATECORTIN-em bo takie masci mam w domu a nie pamietak ktora od czego byla

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: na twaz?
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 18 lut 2011 - 13:47:05

cortineff

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: na twaz?
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 18 lut 2011 - 13:48:28

tą maśc znam i sama używam tylko że to jest maśc okulistyczna a więc nadaje się do smarowania kącików oczu. słaby steryd.i dobrze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: na twaz?
Wysłane przez: magimas (---.nplay.net.pl)
Data: 18 lut 2011 - 13:50:36

a ktoren na twarz czolo ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: na twaz?
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 18 lut 2011 - 13:56:39

najlepiej będzie jak klikniesz w szukaj i wpiszesz po kolei nazwy tych masci wtedy ukarzą ci sie watki w których one występowały. innych maści nie stosowałam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: na twaz?
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 lut 2011 - 14:46:19

Mi nic nie pomagało, a na czole miałam strasznie czerwone plamy. W dodatku ostatnio coraz dalej mi wyłaziło no to się wkurzyłam wzięłam pierwszy lepszy krem i posmarowałam całą twarz i czoło (wczesniej jak smarowałam sobie twarz kremem to omijałam miejsca w których mnie wysypało) i co? łuska mi od razu odpadła, a teraz mi się bledsze robi. Ten krem to vichy aqualia thermal. Nie wiem może to dzięki zawartości wody termalnej, ale mniejsza z tym, ważne że pomaga, może i wam pomoże! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: na twaz?
Wysłane przez: Przemekkkkkk (---.kotun.arxnet.pl)
Data: 20 lut 2011 - 13:25:34

Hej. Też mam ogromny problem z twarzą. Jedno wiem na pewno- zero sterydów na twarz. Ryzyko jest zbyt duże, bo to w końcu twarz!

Parę dni temu kupiłem krem firmy oceanic-oxerial, z 5% mocznika,50 ml ok.20zł. Jest to dużo tańszy polski zamiennik xerialu francuskiego. Smaruje 2razy, rano i wieczorem tylko zmainy łuszczycowe.

Efekty widać natychmiast, plamy bledną. Nie wiem czy do końca się nim wylecze, ale najpierw chce spróbować samym kremem.

Na noc smaruje cała twarz la roche nutritic 5%. Także polecam.

Nie polecam zwykłego kremu nivea, gdyż po nim mam problemy z zaskórnikami. Po raz pierwszy w życiu mam zaskórniki i to właśnie po nivea. Pozdro.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: na twaz?
Wysłane przez: jula (83.220.196.---)
Data: 27 lut 2011 - 10:26:26

Witam,
Bardzo dobrymi preparatami do stosowania na łuszczycę twarzy są produkty SALCURA. Naturalne i bezsterydowe! Kupiłam kilka tygodni temu na allegro.Skóra twarzy po 2 dniach stosowania już była inna.Po ok. 15-16 dniach właściwie nie mam już żadnych śladów. Zobaczymy co dalejsmiling smiley Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.