Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
dieta dukana a łuszczyca
Wysłane przez: kama (---.125.rev.vline.pl)
Data: 19 maj 2011 - 22:34:29

Znam opinie, że dieta nie jest zdrowa, o to nie pytam smiling smiley ale czy ktoś z Was był na tej diecie? Jak panna ł się zachowywała?

dzieki za odp,

pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dieta dukana a łuszczyca
Wysłane przez: Daniela (---.dip.t-dialin.net)
Data: 21 maj 2011 - 19:41:25

Stosowałam tą dietę w ubiegłym roku na wiosnę, ale niestety przyszło lato i te pyszne ziemniaczki i inne smakołyki, potem oczekiwanie na Boże ńarodzenie i karp zjedzony w ogromnych ilościach. Trochę się przytyło znowu i marzec kwiecień znowu dieta. Oczywiście nie tak już restrykcyjna i bez tego dnia w tygodniu z czystymi proteinami. A jak moja koleżanka ł.. nie zauważyłam żeby było gorzej po diecie. Natomiast nerwy tak, od razy wychodzi na wierzch.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dieta dukana a łuszczyca
Wysłane przez: smutek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 maj 2011 - 16:20:41

Hey. ja stosuje Dukana mając jednoczesnei to świństwo - ja osobiście nie zauwazam wpływu tej diety ani negatywnie ani pozytywnie..dieta swoje a L swoje

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.