Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Lek na łuszczyce
Wysłane przez: monika32 (---.devs.futuro.pl)
Data: 10 sie 2011 - 11:17:26

witam wszystkich serdecznie,
chciałabym podzielić się ze wszystkimi informacją odnosnie choroby i eku na łuszczyce.Mój tata choruje od 13 lat ne te chorobę wypróbowaliśmy już chyba wszystkiego co było możliwe nawet łacznie z pobytem w szpitalu-nic nie pomogło.W kwietniu tego roku usłyszałam o produkie, dzieki któremu przy systematycznym braniu łuszczyca-plamki znikaja.Więc kuiłam weszłam do klubu i szczerze wszystkim polecam.Tata od msc go bierze, nie ma łusek, nie swędzi go nic plamki powoli zanikaja na ałym ciele.Jeśli jesteście zainteresowani Państwo usłyszeć na temat tego produktu polceam spotkania w Warszawie ul.łojewska 3 klub Lira godz.18.30 w każda środę ewentualnie prosze na priv kierować pytania:[email protected]

wiem, że ten produkt pomaga nie tylko zwalczyć chorobe na zewnątrz ale przede wszystkim od środka!!!!!jeśli Wam na tym zależy z pewnością sie odezwiecie opowiem więcej.Monika

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lek na łuszczyce
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 16 sie 2011 - 22:51:43

Kobieto...juz wyzej napisali do ciebie ludzie chorzy na łuszczycę.....jak możesz pisać takie bzdury,że masz lek na łuszczycę!!!! Takich jak ty to powinno sie zamykać!!!! Uciekaj z tego forum!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.