Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
cygnolina
Wysłane przez: acha (77.245.242.---)
Data: 29 lut 2012 - 12:44:18

CZy moze byc tak ze cygnolina za pierwszym razem leczenia zmian zadzialala a teraz nie pomaga?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 29 lut 2012 - 13:04:08

Generalnie nie ma tak ze zadziałala za pierwszysm razem a za drugim już nie.Wszystko zalezy od kilku czynników ,a mianowicie
-kiedy zostalo zakonczone leczenie(musi upłynac troszke czasu aby skora odpoczęla)
-jakim stezeniem zakonczono leczenie-jezeli np 1% to po miesiacu nie zadziała 0,25%.
jezeli stosuje sie już cygnoline to nalezy leczenie dokonczyc! czyli systematycznie leczyc tak długo aż powstana białe plamy,czysta skora....dopiero wtedy konczy sie leczenie cygnoliną ale....koniecznie trzeba dbac o wyleczona skore,dokladnie ja natłuszczac,nawilzac mozna tez stosowac raz w tygodniu jakies leczenie podtrzymujace(no. cocois,solarium,protopick)
jezeli na masz uczulenia na cygnoline...a poniewaz stosowano ją bez problemow to...ona zawsze bedzie dzialac tylko nalezy spelnic pewne warunki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina
Wysłane przez: acha (77.245.242.---)
Data: 29 lut 2012 - 13:51:48

Dziekuje Szater ze mi odpisalas Na poczatek napisze ze zawsze z ciekawoscia czytam Twoje wypowiedzi na roznych forach i bardzo cenie Twoje wpisy Nie wiem czy wyrazilam dokladnie to co chcialam ci napisac ale wielki uklon dla Ciebie. a teraz o tej mojej cygnolinie Otoz okolo rok temu stosowalam cygnoline 2% na nogi bo tu najtrudniej mi sie pozbyc zmian i wowczas to zadzialalo lekarka stwierdzila ze koniec i rzeczywiscie zmian nie bylo Teraz znowu mnie wysypalo i stosuje 2%cygnoline na 30 minut juz chyba z 6 tydzien i kiepskie sa rezultaty Jest lepiej ale do zaleczenia daleko Wszystko to mialam zlecane przez lekarza dermatologa Gdzies przeczytalam na forum ze ktos trzymal 2%cygnoline 1 godzine i szlo Co radzisz a wiem ze jestes zwolenniczka malych stezen Jeszcze raz mocno pozdrawiam aska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina
Wysłane przez: j (91.231.120.---)
Data: 29 lut 2012 - 14:09:07

Potwierdzam, Szater wspiera, pomaga też i uczy, czyli Cool
Również z nieskrywaną empatią
j.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 29 lut 2012 - 16:34:25

Bardzo dziekuje za miłe slowa...czasami i mnie przyda sie jakas pozytywna uwaga smiling smiley
jak czytam o stezeniu 2% cygnoliny stosowanym w warunkach domowych to przyznam ze cała dretwieje....wybacz ale to nie jest dobra droga
Rok przerwy to zasadniczo duzo aby skora odpoczela od cygnoliny,mogłas zaczac leczenie stezeniem nizszym....moze chociażby 0,75% lub 1%.Pomalutku stosowac sobie te minutowke.bardzo nie chciałabym ci zaszkodzic...nigdy takiego stezenia sama nie uzywałam.Stosowanie przez okres 6tyg-smarowanie jak rozumiem dzien w dzien na 30 min? i nie ma efektow?tak bardzo ostroznie :gdyby to dotyczyło mnie mysle ze poszłabym dwiema drogami
-albo przedłuzyła czas ,powolutku
-albo zastosował okluzje na te 30 min

obie te drogi uwazam za złe i prosze ich bron Boże nie brac za porade czy pewnik.

Zostaw moze te cygnoline i teraz poprobuj cos innego:dziegcie lub analogi wit D3....prosze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina
Wysłane przez: acha (---.7.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl)
Data: 29 lut 2012 - 17:09:36

Dziekuje Szater A jak sie uzywa dziegcie? Jestem poczatkujaca w luszczycy To jest moj 2 wysyp. Co do 2% cygnoliny wiedzialam ze tak zaaregujesz ale to zlecil mi lekarz i musze powiedziec ze mnie wcale nie szczypie jak jej uzywam Nawet tym razem nie mam popalonej skory wokol zmian Moze tak ciezko sie leczy nogi a moze.... co tu gdybac jest jak jest oczywiscie smaruje cygnoline codziennie chyba raz zdazylo mi sie nie posmarowac Pozdrawiam cieplo Wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 01 mar 2012 - 17:12:29

ACHA dziegcie stosuje sie tak samo jak inne leki z dziegci mamy dostepna prodermine-masc robioną w aptece,polski COCOIS i angielski EXOREX.Leczenie jest dlugie ,podobnie jak cygusia.Sa tez preparaty z pochodna WIt D3 polski DAIVONEX i angielski DOVONEX.Moze faktycznie lepiej spróbowac cos innego do leczenia....zajrzyj moze na forum:

www.luszczyca.info

www.luszczyce.pl
tam znajdziesz i duzo wiadomosci ,porad,informacji i....tam tez czesciej bywam :*

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.