Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Ewa (---.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 22:47:04

czy ktoś z Was stosował masci o nazwie DR.Michaels
byłabym wdzięczna za informacje - aha jest jeszcze coś takiego jak błoto z Morza Martwego czy można to kupic w Polskich aptekach - słyszałam że ktoś to sprowadza z Francji - ponoc pomaga pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: grzegorz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2006 - 22:02:00

mnie częściowo pomogło
suteczność oceniam na poziomie preparatów on- clinic
z tym że stosowanie jest mniej kłopotliwe
cena podobna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: gochna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2006 - 11:13:43

mi pomogło tylko opróżnić portfel....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 cze 2012 - 15:19:41

up

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Ksymena (67.221.255.---)
Data: 28 cze 2012 - 14:32:11

Nie chce mi się powtarzać więc wkleję swój post z innego forum:
A więc mam za sobą już 2 m-ce kuracji preparatami dr michaels: maść żel myjący, oraz tonik. Trochę się wykosztowałam ale jak się później okazało było warto!
Najświeższe zmiany;
- zmiany na brzuchu i między pośladkami zostały znacznie zredukowane, już tak nie dokuczają.
- plamki na rękach zostały zlikwidowane zupełnie, nie ma nawet przebarwień.
- zmiany w brwiach także zlikwidowane zupełnie.
- trzymają się jeszcze zmiany, tam gdzie łuszczyca pojawiła się najwcześniej - głównie skóra głowy, ale nawet tu poprawa jest zdecydowana.
Co do zużycie tych preparatów, to przy moich zmianach ok. 1% powierzchni ciała, to co kupiłam starczy mi pewnie na rok albo i lepiej. Ogólnie jestem bardzo, bardzo zadowolona mimo nie małej ceny preparatów, zdecydowanie polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: rafcio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2012 - 23:29:25

witaj KSYMENA a jaki koszt kompletu dr.Michales,i czy po sterydach bedzee to na mnie dzialac?? pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Ksymema (95.141.28.---)
Data: 29 cze 2012 - 16:50:26

Rafcio, ceny preparatów możesz sprawdzić na: http://drmichaels.com.pl/ - to jest chyba najtańsze źródło z jakiego można je w polsce zamówić.
A czy po sterydach będzie działać? Szczerze mówiąc nie wiem, pewnie to zależy od wielu czynników - w moim przypadku zadziałało ale co będzie u ciebie nie wiem. Pewnie się nie dowiesz póki nie spróbujesz.

Acha na stronie którą podałam są namiary na bezpłatną konsultację dermatologiczną, może tam cię poinformują lepiej niż ja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: wojti (---.radom.vectranet.pl)
Data: 29 cze 2012 - 18:33:32

dzis dostałem caly zestaw koszt 437 z dstawa czekalem 3 dni i zaczynam.ja mam luszcz,, 10lat teraz mam 34przez rok mialem spokoj zmarowalem sie exorexem po roku zaczelo guwno wychodzic najgorzej to miejcaa intymne potm lokcie i kolana. jezeli drmichaels nie pomoze to znowu sterydu ale nimi smarowalem sie malo.dodam ze zamowilem sobie jeszcze olej lniany podobno tez sa po nim dobre efekty nio i niestety okropna dieta brak piwa,grila itp moze sie uda .jaby co to za 2 tyg napisze czy sie dalo cos zrobi,pozdro i niezalamywac sie bo mi duzo do tego nie brakuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: AMIR (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 03 lip 2012 - 14:10:35

POWODZENIA WOJTI, NAPISZ JAK PRZEBIEGAŁA KURACJA SAM JESTEM ZAINTERESOWANY ZAKUPEM DR MICHAELS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Ulalala (---.gtnet.net.pl)
Data: 03 lip 2012 - 20:08:28

Dołączam do grona NIEZADOWOLONYCH, po miesięcznej kuracji efekty żadne, no może poza niezłym natłuszczeniem skóry. Ale maścią witaminową A też mozna uzyskać ten sam efekt. U mnie mieżle Prezes Michaels to wydrenował kieszeń.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: ryszard (95.141.28.---)
Data: 02 sie 2012 - 22:28:30

mi pomogły, po dwóch tygodniach nie było łuski, skóra dobrze nawilżona, są jeszcze czerwone plamy ale mam nadzieję że też znikną. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś z Was Stosował masci Dr. Michaels
Wysłane przez: Wojtanator (---.sgh.waw.pl)
Data: 02 sie 2012 - 23:48:32

Przeklejam dla info z innego watku


Re: Do poczytania dla łuszczyków

Wysłane przez: małpa (---.home.aster.pl)

Data: 02 sie 2012 - 23:11:57


95.141.28.--- zdecyduj się czy jesteś Ryszardem czy Ksymeną z wątku o dr michaels, czy Kinią z tego wątku. W każdym bądź razie, tam gdzie mowa o dr michaels, tam ty pod różnymi nickami, oczywiście zachwalająca/zachwalający. Kurwa, spora część wpisów na tym forum to zwyczajny spam handlowców!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.