Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: Michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2007 - 17:41:49

Witam. Za parę dni ide na oddział do Kliniki Dermatologicznej na ul. Chałbińskiego we Wrocławiu. Nie mam tylko zielonego pojęcia co musze tam ze sobą zabrać i czy w jakiś specjalny sposób się przegotować. Może ktos z Was coś by mi podpowiedział. Pozdrawiam.
Michał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: bogus (---.chello.pl)
Data: 19 lis 2007 - 17:51:14

kiedys tez ludzilem sie ze szpital mi pomoze..i bylem 7 razy
wez rzeczy osobiste jesli duzo masz w glowie wez sobie kup plyn do zmywania naczyn (ludwik) mowie powaznie...wez 2 reczniki jeden lepszy drugi gorszy wez sobie nashki na zmiane tak jak recznik .. jak lubisz wez pizamke ..
kubek lyzka widelec noz jak najbardziej ..jak masz mozliwosc wez TV ..bo znudow zwariujejsz..

to tyle ..nie bierz kasy bo kradna wez dowod osobisty i ksiazeczke ubezpieczniowa ..aha wez KLAPKI !!! mozesz wyjsc z grzybica .. ;DDD

jakby co wal..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: Michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2007 - 19:11:35

Dzięki za informacje, tylko po co ten Ludwik? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że można po szpitalu śmigać we własnych ciuchach, ale cyba w razie czego to piżamkę można od nich dostać? A propo szpitala to nie łudzę się że mnie wyleczą, mam tylko nadzieje na poprawę zdrowia, żeby choć trocę normalniej móc funkcjonować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2007 - 19:29:52

Dużo będziesz się smarowac,musisz mieć ciuszki na zmiane.Ale lepszy jest szpital na Kamińskiego.Byłem w obu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: bogus (---.chello.pl)
Data: 19 lis 2007 - 21:22:38

gdzie szpital do obyczaj ... w jednym daja pacjentom cyratki i ubrania hirurgiczne jednorazowego uzytyku ..w innym biala posciel i normalne pizamy (porazka) ;;po co ludwik ?? jak ci wysmaruja glowe mascia rewelacyjnie nim zmyjesz stara masc...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 19 lis 2007 - 22:06:33

Michał - lezałam w klinice na Chałubińskiego we Wrocku kilka razy.

Przykazania : --wez na zmiane jakies ciuchy "byle jakie", których nie bedzie Ci zal wyrzucic jak wyjdziesz. Po smarowaniu ubieraj te "byle jakie" a po kapieli czyste. -- reczniki 2 szt. --przybory osobiste, klapki koniecznie --telewizory sa na salach (oczywiscie platne), nie wolno przynosic swoich. --wez radio (ze sluchawkami) --palarnia jest na tarasie ale taka "nielegalna" --wez jakies jedzenie(np.konserwy), sa lodowki. --musisz miec jakas kase przy sobie, bo czasami daja recepte i kaza wykupic sobie lek.
Łozka sa straszne, materace wygniecione, ostatnio lezałam w takiej dziurze, ze nie umiałam wyjsc z łózka (dopóki nie "załatwiłam" sobie deski - wtedy było juz prosciutko) smiling smiley No, chyba, ze do teraz cos sie zmieniło smiling smiley Przygotuj sie na nuuudy i lezenie do dwóch tygodni. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: Michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lis 2007 - 16:04:40

Dzięki Wszystkim za podpowiedzi. Pozdrawiam i życze zdrowia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: Robert (---.jeleniagora.vectranet.pl)
Data: 11 mar 2012 - 12:54:07

Mam prosbe mogl by mi ktos dac kontakt do siebie, ktos kto lezal w klinice na Kamienskiego (Dermatologiczna klinika), ewentualnie napisac jak tam jest? czy mozna zabrac rzeczy bardziej wartosciowe jak laptop itp itd.. mam prace do ktorej potrzebuje go i nie wiem czy bede chociaz troszke mogl kontynuowac robote w szpitalu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: marta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 sie 2012 - 20:32:51

Zwracam się z prośbą jak kolega wyżej. Za kilka dni jadę do szpitala do Wrocławia na ul. Kamieńskiego. Bardzo proszę o opinię o tym szpitalu i ewentualnie co ze sobą zabrać, z góry dziękuję

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: polanaa (---.dynamic.chello.pl)
Data: 16 sie 2012 - 21:37:49

hej!
Może to dziwne ale dlaczego idziecie do szpitala. Lecze sie od 5 lat i nigdy nie dostalam skierowania do szpitala (na glowie jedna skorupa + rece (od lokcia w dol) i prawie cale nogi) a leki nie pomagaja. Ktory lekarz wypisuje skierowanie do szpitala i czy trzeba robic jakies badania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 sie 2012 - 08:59:12

Trzeba iść do dermatologa, bez problemu dostaniesz skierowanie. Pokazujesz się i mówisz, że już sobie nie radzisz z tym w domu i chętnie położyłabyś się na oddział, żeby podleczyć. Ze skierowaniem idziesz do szpitala ustalić termin leżenia, nie musisz mieć żadnych badań. Jak coś będzie potrzebne to zrobią Ci je na oddziale.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co zabrać do szpitala?
Wysłane przez: marta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 sie 2012 - 11:29:45

Był ktoś z Was we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego. Bardzo proszę o opinię o tym szpitalu

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.