Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2012 - 10:17:20

Sprawdźcie ! zastosujcie się i sumiennie działajcie przez ok dwa tygodnie - jeśli zobaczycie efekt djcie znać

Będziecie potrzebować:
- koncentart wody z morza martwego
- mydło dla łuszczyków m.in. z oliwy z oliwek
- masło rewitalizujące Shea
- kakaowe masło do ciała z wit A i E (polecam z serii AA kakaowa symfonia ok.10 zł)

Rano opłukujemy się ciepłą wodą i wmasowywujemy delikatnie przez ok 2 min mydło by się lekko pieniło (ono z zasady pieni się "oszczędniej niż tradycyjne"winking smiley, nastepnię spłukujemy ciepłą wodą. Miejsc chorych nie suszamy ręcznikiem, jeszcze wilgotne spryskujemy wodą z morza martwego i lekko wcieramy. Trzeba chwilkę odczekać by skóra się osuszyła - możemy w tym czasie np. umyć zęby. Jeśli macie dużo "łuski" mydło ją rozmiękczy i będzie się zwijać podczas pocierania - zostawcie to, ew. delikatnie po wysuszeniu skóry zetrzyjcie wacikiem. Woda może na początku powodować pieczenie czy nawet swędzenie (ja tak miałam) ale za nic w świecie nie drapcie się, ulgę przyniesie pokropienie miejsca zimną wodą.
Po ok trzech godz - jak już słona woda sobie wniknie w skórę wsmarujcie delikatnie masło Shea. Możecie smarować i zdrowe miejsca bez obaw - będziecie mieć piękną skórę.
Wieczorem znowu prysznic z mydłem i po osuszeiu skóry wsmarujcie w ciało masło kakaowe.
Na początku wodę morską stosowałam dwa razy dziennie ale doszłam do wniosku że to za dużo więc robię to tylko raz.
Gwarantuję Wam, że zobaczycie efekt - stosowałam już chyba wszystko i dopiero teraz widzę efekt - nie ukrywam się pod ubraniami.

Dodatkowo - zrezygnujcie z ostrych sosów, musztard, sztucznych wędlin i takich tam, no i nafaszerowanych chormonami kurczaków. Nie pijcie kawy ani tradycyjnej herbaty - zamiast tego herbatę zieloną oczywiście bez cukru i zalewajcie ją wodą 90st. nie wrzątkiem TRZY RAZY!. Do tego odrobina słońca i uwierzcie, że można się pozbyć tej udręki na długo a może na zawsze ...
Stosujcie naturalne specyfiki, oliwa z oliwek ma też wspaniałe działanie no i oczyśćcie oragnizm choćby dietą. Spradźcie czy nie macie stanu zapalnego np pod zębem, zatok itd... wyleczcie ewentualny stan zapalny i w ten sposób wyeliminujecie najczęstszą przyczynę pojawienia się Pani Ł.

Jeśli ktoś się zdecyduje to proszę piszcie o efektach...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2012 - 10:23:11

Zapomniałam jeszczo o jednym - kupcie OLEJ Z WIESIOŁKA w kapsułkach ! 1 - 2 kapsułki dziennie (ok 20 zł 60 kapsułek)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2012 - 12:18:17

nikt się nie zainteresował a szkoda bo myślę, że po trzech latach leczenia z różnym skutkiem znalazłam sposób na naturalną walkę a co najwazniejsze na zdecydowaną poprawę stanu skóry.
Jeśli ktoś się zainetersuje nich napisze bo to chyba nie możliwe żebym zaleczyła się siłą wiaru że pomaga mi słona woda i olej wiesiołka smiling smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 28 sie 2012 - 15:16:34

Leczę się od dłuższego już czasu naturalnymi metodami wiem jak działają i co mogą grinning smiley miałam już dwa razy remisje bez zmiany diety
zamiast soli z MM używam zwykłej kuchennej a olej wolę jednak winogronowy z braku takowego stosuje i te zwykłe
co zaś chodzi o dietę na każdego co innego trzeba samemu przyuważyć co też u nas szkodzi grinning smiley
a to że nikt nie napisał ????????? nie znaczy że nie poczytał i nie stosuje,z tą różnicą że mało kto wierzy że można to wogóle wyleczyćgrinning smiley zaleczyć owszem (remisja) wyleczyć raczej niegrinning smiley czego tobie jednak życzę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 28 sie 2012 - 20:51:12

Panno Meg, ja chetnie
Podasz mi marki tych specyfików?? gzie dostaci itp
na [email protected]
Pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: BALNEO (---.mmj.pl)
Data: 28 sie 2012 - 21:37:04

W BUSKU-ZDROJU MOŻNA SKORZYSTAĆ Z KĄPIELI SIARCZKOWYCH, KTÓRE POMAGAJĄ W LECZENIU ŁUSZCZYCY. OSOBIŚCIE POLECAM BALNEOKOSMETYKI Z TEGO UZDROWISKA www.ekokosmetyki.sklepna5.pl

MOŻNA SOBIE ZROBIĆ TAKĄ KĄPIEL W DOMU, A NAJLEPSZYM PRODUKTEM DO PIELEGNACJI ŁUSZCZYCOWEJ SKÓRY JEST MASKA (KREM) SIARCZKOWA DO CAŁEGO CIAŁA.
POCHODZE Z BUSKA-ZDROJU WIĘC WIEM CO MÓWIĘ. NIE TYLKO JA TAK TWIERDZĘ, BO PACJEMTÓW W UZDROWISKU NIE BRAKUJE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 29 sie 2012 - 12:58:00

To dr duda zdajsie , maska siarczkowa na bazie wody solankowej mozna uzywac jako krem, polecam rewelka wlasnie mi sie konczy , kiedys kupila mi mama w jakims zielarskim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: zło (---.toya.net.pl)
Data: 29 sie 2012 - 16:41:24

meg jest szarlatanką nie słuchajcie jej..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 wrz 2012 - 09:32:55

ja przerobiłam wszystko, nawet wiarę w cud i w to że uda mi się tymi eksperymentami na sobie odkryć cos co nam wszystkim pomoże na długo.. i bylo długo bez wyraźnego skutku.
Nikogo na siłę nie będę przekonywać - dłonie mam BEZ ŚLADU, na nogach białe plamy bo nie miałam okazji się opalić a na solarium wybieram się jak sójka za morze...
znajddą się tacy którzy posądzą mnie o reklamowanie czegoś ale gdzieś to trzeba kupić więc : mają sklep internetowy tak chyba dla wszystkich najłatwiej

www.mydlarnia.info

- Mydło Wardi Shan - Psoriasis
- Koncentrat wody morskiej z morza martwego
- masło shea
- kakaowe masło do ciała z wit A i E (polecam z serii AA kakaowa symfonia)
- olej z wiesiołka w kapsułkach (1-2 kap. dziennie podczas posiłku)

to ma dwie zalety POMOGŁO a po 2 dostępne dla każdego i szalenie wygodne i proste

Jeśli ktoś się zdecyduje nich napisze czy widzi poprawę
Jeszcze jedno wiem że lekarze tak mówią - wiem że takie są beznadziejne prawa tej przypadłości ale ja osobiście nie zamierzam siać pesymizmu - każdy może postawić swój organizm na nogi i pozbyć się tego choćby na parę lat - WARTO a ja i tak wierzą że na długo, długo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 03 wrz 2012 - 12:45:10

zło...................
a cóż to za szarlataneria czyż meg..........chce kogoś do pieca na jedną zdrowaśkę grinning smiley
nie wierzysz to nie stosuj ale i nie ośmieszaj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: anna (---.pl)
Data: 03 wrz 2012 - 14:04:30

ja sobie kuilam to masla SHEA po nasmarowaniu glowy bardzo fajnie łuska odchodzi ale nic weicej nie robi rano mialam bardzo zaczerwienione i nic nie nawilzona skore ale za to jak sobie posmaruje glowe dermosanem czyli sklad. gliceryna witamina A+E to mi bardziej pomaga..ale tern koncentrat to sobie tez kupie bo mysle ze bedzie dobry...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2012 - 09:12:19

Anno - to w 100% naturalne specyfiki więc jeśli nie pomoże to zdecydowanie nie zaszkodzi.
Może na początek wybierz jakiąś jedną zmianę i zobacz jak się jej stan będzie zmieniał - zacznij mydła i wody morskiej

Napiszę jeszcze raz swój plan działania:
- rano prysznic z mydłem dla łuszczyków (nawilżam skórkę i masuję delikatnie, potem opłukuję i tyle)
- następnie miejsca chore opryskuję wodą morską i delikatnie rozcieram palcem po całym chorym miejscu - tak zostawiam na chwilkę
- potem się ubieram i idę do pracy smiling smiley
- w ciągu dnia jeśli smaruję te miejsca masłem shea
- wieczorem prysznic z zaprzyjaźnionym mydłem a potem albo jeszcze raz woda morska albo na noc przyjemny w zapachu balsam AA

Przez miesiąc zarzywałam 2 razy dziennie kapsułki oleju z wiesiołka teraz biorę jedną.
Piję zieloną herbatę bez cukru.
Przez jeden dzień w tygodniu głównie piję wodę minaralną.
No i powinnam iść choć parę razy na solarium ale brakuje mi czasu smiling smiley

NIE STOSOWAŁAM W TYM CZASIE INNYCH MAŚCI _ NIC Z WYJĄTKIEM TEGO O CZYM NAPISAŁAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: anna (---.pl)
Data: 06 wrz 2012 - 13:38:23

ja mam łuszczyce 'tylko"albo "aż" na glowie, ale mialas dobry pomysł z ta skoncentrowana woda z morza martwego ...ja ja sobie zakupilam i faktycznie ta skora jest jakby troche lepsza ... spsikalam sobie troche tez na cialo bo wyczytalam ze jest dobra na tradzik ale mnie wysypalo , moze dlatego ze nie rozcienczylam i mnie uczuliło ale na skore glowy podzialalo dobrze bez uczulenia wiec bede uzywac caly czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2012 - 15:46:17

Mi robiły się zmiany na nogach i rękach więc dużo prościej się to stosuje, ale cieszę się ze widzisz jakiś mały skutek - ja na dłoniach psikałam bezpośrednio nawet nie rozcieńczając i z zaognionych czerwonych ran po kilku dniach miałam bledoróżowe placki.
Pisz jak będzie dalej - znajoma tez miała na głowie i ona leczyła się na polecenie znajomego lakarza olejem z wiesiołka - na dzień dzisiajszy nie ma (ale efekty zaczynają być widoczne dopiero po dłuższym czasie).
Cieszę się że zdecydowałaś się bo chciałabym wiedziec czy u innych też to zadziała.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: anna (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 wrz 2012 - 19:13:42

to wiesiolek tez sobie kupie, bralam kiedys biomarine tez jest niezly ale drogi,
ten koncentrat jest fajny bo taki troche tlustawy i tak skora nie jest taka sucha,
na razie smaruje drugi dzien zobaczymy jak bedzie po tygodniu lub dwoch , jeszcze wybieram sie na urlop we cieple kraje wiec troche slonca tez sie przyda.jak mi sie poprawi lub calkiem zniknie to napisze . dzieki ze sie podzielilas swoimi sposobami
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: Beti (---.gdynia.mm.pl)
Data: 08 wrz 2012 - 20:17:42

Witaj ... zapamiętam !!! Powiedz, a olej z wiesiołka cóż takiego dobrego czyni ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: anna (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 wrz 2012 - 17:46:30

Beti tylko uwazaj z tym koncentratem z Morza Martwego ja go nie rozcienczylam i takim mocnym posmarowalam sobie ramiona a co mialy ponoc pomagac na tradzik i inne takie a teraz od dwoch dni nie moge dojsc do ladu ze skora bo mi tak podraznilo skore ze lecze hydrokortyzonem....:-))))) na szczescie posmarowalam na probe kawalek ...ale o dziwo fajnie podzialalo na skore glowy i nie podrazniło....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2012 - 16:10:35

Olej z wisiołka poczytaj w interencie - ogólnie to dobra sprawa, nie reklamowana tak krzykliwie forma wsparcia organizmu. Polecił mi to znajomy lekarz i łykam to bo co mamy do stracenia ? smiling smiley

anna - myślę że w miejscach gdzie skóra jest delikatniejsza trzeba go rozcieńczyć - ja kiedy pryskałam sobie zmiany na rękach nie raz dosał się między palce i tam mi podrażniał skórę ale na nogach pryskałam bez specjalnej uwagi wsmarowując również w zdrową skóre i nic się nie działo - no chyba że mała ranka - wtedy koszmarnie piecze niczym woda utleniona smiling smiley
Udanych, słonecznych wakacji !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2012 - 15:02:47

no i nic się nie dzieje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPRAWDŹCIE TEN SPOSÓB!!!
Wysłane przez: meg (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2012 - 09:48:13

Czy ktoś jeszcze wierzy że można z tym wygrać ?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.