Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Ogólne leczenie łuszczycy
Wysłane przez: roberto (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 04 sty 2013 - 14:59:38

Witam!
ostatnio mój znajomy wspominał o możliwości ogólnego leczenia ł, konkretnie farmakologicznie (za pomocą jakiś tam leków przyjmowanych doustnie). Podobno bardzo skuteczne jest takie leczenie ale podobno nie dla każdego wskazane. Taka opcja wydała mi się ciekawa i zaczęłam poszukiwać informacji na ten temat, ale trochę sporo się pisze o skutkach ubocznych itd. Czy są tu osoby które się w ten sposób leczyły? możecie mi coś o takim leczeniu napisać?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ogólne leczenie łuszczycy
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 04 sty 2013 - 15:59:23

http://www.biedronkowo.info/
tu masz sporo osób które są na tych lekach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ogólne leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 04 sty 2013 - 18:07:42

A jakie leki roberto masz na myśli? Bo ja przez kilka miesięcy brałem neotigason i uważam, że jest do bani. Ciągły ból głowy, krwawienie z nosa i popękane do krwi usta, takie mam po nim wspomnienia. A z łuszczycą sobie nie poradził, koniec końcem i tak poszedłem do szpitala, gdzie mi ten lek odstawili.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ogólne leczenie łuszczycy
Wysłane przez: mama (78.10.81.---)
Data: 10 sty 2013 - 16:06:21

Ostatnio na luszczyca-blog.pl pojawiają się wpisy o leczeniu ogólnym, możesz tam poczytać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ogólne leczenie łuszczycy
Wysłane przez: onar (78.10.81.---)
Data: 11 sty 2013 - 16:18:12

mama Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ostatnio na luszczyca-blog.pl pojawiają się
> wpisy o leczeniu ogólnym, możesz tam poczytać.


blog zapowiadal sie slabo ale ostatnio coraz wiecej ciekawych tresci oby tak dalej

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.