Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
koniec
Wysłane przez: hunter (---.tvkslupsk.pl)
Data: 02 mar 2013 - 01:29:38

mam ochotę pozbawić życiodajnych soków mojego pasożyta.dłużej nie mogę.wraz ze mną i ona...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: ludzik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 mar 2013 - 06:09:40

jasniej hunter uwazam ze nie myslisz o jakiejs glopocie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 03 mar 2013 - 09:22:08

Właśnie powiedz coś więcej o swoim pomyśle

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: Astin (---.cdma.centertel.pl)
Data: 03 mar 2013 - 17:11:11

No jakiś sposób to jest. Ale najpierw zrób skok na bank. Jak sie uda to zapomnisz o problemach, a jak nie no to jak piszesz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: Nakatomi (---.cybermax.pl)
Data: 03 mar 2013 - 18:09:40

Też miewam takie myśli chcesz pogadać napisz 4682367

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: max (81.162.208.---)
Data: 04 mar 2013 - 21:16:42

Rozumiem was bo jest to choroba która wykańcza niektórych
fizycznie i psychicznie ale są jeszcze gorsze i ludzie
muszą jakoś sobie radzić nie poddawajcie się życzę powodzenia
i pozdrawiam wszystkich a szczególnie Nakatomi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: gosia79z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 mar 2013 - 20:45:37

Mnie też wykańcza...jest wszędzie...
Ale widziałam gorsze rzeczy, o wiele gorsze i widziałam ludzi, kórzy wiele by dali za zamianę swojej choroby na łuszczycę.Uwierz mi, proszę!!!
Z tym mozna żyć, chociaż czasem jest tak cieżko, tak trudno, a człowiek czuje się taki samotny...
Kiedyś i tak wszyscy pomrzemy, a do tego czasu może wynajdą coś na tę chorobę?
Niech nadzieja umiera ostatnia.
Nadejdą lepsze dni.Tylko trzeba w to uwierzyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: hunter (---.tvkslupsk.pl)
Data: 09 mar 2013 - 00:59:29

Wogóle to jestem wzruszona że ktoś nie przeszedł obojętnie obok mojego wpisu. Wiem, że są gorsze choroby ale kiedy ciało boli i z niektórych partii się...sączy- taka odwócona łuszczyca ale to podstępna ona, to napawdę zastanawiam się jaki jest sens tego wszystkiego.Wiecie wierzę w to że wszystko co nas spotyka ma jakiś głębszy sens, ma nas czegoś nauczyć tylko, że od 15 lat mam ł i nie wiem czemu to służy, czego ma mnie nauczyć.Teraz właśnie przeżywam głęboki dół w naszej sinusoidzie nastrojów. To jest ten moment kiedy mam złe myśli. Jedyne co mnie trzyma to dzieci,ale i tak jestem na siebie zła, że je mam bo już ze starszym byłam raz u dermatologa. Ma podejrzenie azs i jedną plamkę łuszczycopodobną. Dobrze, że było krzesło w gabinecie bo prawie się popłakałam mojej pani doktor. To nie jest dobra myśl, mając świadomość z czym się borykamy, że możemy to przekazać osobom które najbardziej kochamy. Uwierzcie mi ale ja wrogowi bym nie życzyła tego czego my doświadczamy. Jest taki program o tytule który chyba wszystkich nas opisuje "Dlaczego ja".Pytanie na które nie ma odpowiedzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 09 mar 2013 - 08:02:35

hunter.................mam trojkę dzieci
dwoje z nich w ostatnim czasie ma to co ja
córka była u lekarza syn nawet myśleć/słyszeć nie chce o nim
nie załamuje się i nie zadaje pytania czy ja im to przekazałam
sama pierwszego wysypu dostałam po 30 roku życia
choć czasami jest ciężko szukam jak pomóc sobie i im
bez pomocy lekarza bo na tych zawiodłam się ja........................ nie chce żeby dzieci przechodziły przez to samo .................stosując kąpiele okłady octowe i nawilżanie naturalnymi mazidłami uzyskuje niezłe efekty można powiedzieć lepsze jak po leczeniu konwencjonalnym tak u siebie jak i u dzieci.............................
jak i zmieniając trochę dietę
AZS bywa przy alergii wziewnej bądź pokarmowej ja mam oba łuszczyce i AZS
nie jest lekko ale daje rade grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: nefelly (---.bb.sky.com)
Data: 09 mar 2013 - 13:46:35

hej, nie jest dobrze dziś rano tez mialam juz moment zwatpienia, obudziłam się z gigantycznym bólem biodra. pierwszy raz. bez kitu myslalam zeby sobie cos zrobic zeby rpzestało bolec.
a tak przy okazji - czy to mozliwe ze to Łzs?
od 3 dni bolała mnie skora na udzie, typowy objaw Bernhardta-Rotha, wiec pomyslalam sobie no dorba pzrestane nosci jeansy, nerw sie zregeneruje i to dziwne uczucie bólu i zdretwienia skóry minie (przy łusczyce skornej to na prawde dziwny rodzaj bólu, ale do przezycia), nastepnego dnia dodatkowo naczeła mnie bolec pachwina przy teym udzie, a dzisiaj nad rankiem obudziałm się z meeega wielkim bólem uda promieniujacym do posladka i uda. juz w glowie przerobilam rwe kulszowa, łzs (jeszce nie mam stwierdzone, ale pobolewaja mnie sttawy coraz czesciej wiec mysle, ze top tylko kwestia papierkow, czekam na wizyte wlasnie), moze zapalenie żył, nie wiem. nja domiar zlego jestem w uk, tutaj nie mgoe liczyc na fachowa pomoc, dadza mi paracetamol i do domu. dzis rano wzielam 1000mg ibuprofenu i po godzinie jakos zasnelam. eh czy to objaw łzs czy raczej rwa kulszowa? dzięki i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 09 mar 2013 - 14:13:16

Poczytaj tutaj myślę że to i u ciebie dostępne będzie
http://mojaluszczyca.pl/viewtopic.php?f=131&t=361
miewam podobne bule i to działa
mogą to też być bóle od nerek jak kamienie schodzą bądż pisaek a tu pomocna woda z cytryną i też magnez

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: Nakatomi (---.cybermax.pl)
Data: 09 mar 2013 - 18:23:45

Max dzięki z pozdrowienia smiling smiley Znamy się może? Hunter ja wszystko rozumiem już próbowałam odebrać sobie życie i nie wykluczam że znowu spróbuje łuszczyca ma to do siebie że wpływa na psychike i dołuje człowieka Czasami po prostu niemam juz siły na to wszystko ale na razie się trzymam grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: koniec
Wysłane przez: nefelly (---.bb.sky.com)
Data: 11 mar 2013 - 13:29:29

tak tylko dla sprostowania, to nie byl ani atak rwy kulszowej ani biodra w stawowce, okazalo się, ze dostalam półpaśca! nie polecam, boli jak cholera! ale był ubaw u lekarza, nie wiedzial czy ma patrzec na łusczyce czy na półpaśca musialam mu obrysowac palcem ktore to ktoretongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.