Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czym zmiękczyć łuskę? PROSZE O POMOC!
Wysłane przez: hayley (---.pool.mediaWays.net)
Data: 15 sty 2014 - 20:58:08

witam.

Ostatnio odparłam kolejny wysyp łuszczycy. skórę na głowie mam zdrową ale pozostała gruba warstwa łuski we włosach. Rok temu przez nieumjejętne jej usunięcie wyrwałam sobie bardzo duzo wlosow. W te grube płaty włosy są wręcz ,,wrośnięte,, boje sie tego ruszać zeby znow nie pozbawic sie wlosow. Macie moze jakies sprawdzone sposoby na jej zmiekczenie? bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czym zmiękczyć łuskę? PROSZE O POMOC!
Wysłane przez: Madelajn (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 sty 2014 - 22:14:54

Ja używam exorexa w kremie, squamaxem albo smaruję oliwą dla dzieci albo taką ręcznie robioną maścią z siarką. Trzymam na głowie przd 3-6h (jak jestem w domu i nie wychodzę albo zostawiam na noc) i zmywam.
Nawilżać i nawilżać albo jeszcze lepiej - tłuścić trzymać a potem zmywać.
tylko rano się sypie dlatego trzeba dobrze wyczesać, potem można posmarować jakimś lekiem.
Są też maseczki robione w domu z drożdżami ale mi one nie pomagały

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czym zmiękczyć łuskę? PROSZE O POMOC!
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 sty 2014 - 22:48:32

Skórę głowy masz zdrową a łuskę masz na włosach? Przecież to trzeba regularnie wyczesywać. Smarowanie, po kilku godzinach (lub rano) mycie i wyczesywanie, gdy jeszcze włosy są wilgotne a skóra głowy rozmiękczona. Z czasem narasta coraz mniej łusek, które systematycznie delikatnie się wyczesuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czym zmiękczyć łuskę? PROSZE O POMOC!
Wysłane przez: hayley (---.pool.mediaWays.net)
Data: 15 sty 2014 - 23:47:17

ja lecze sie dieta, luska narosla bardzo szybko i zaczela odchodzic gdy skora na glowie byla juz w dobrym stanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czym zmiękczyć łuskę? PROSZE O POMOC!
Wysłane przez: maria (---.net.aduro.pl)
Data: 16 sty 2014 - 18:27:00

Do hayley ,jaka diete stosujesz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czym zmiękczyć łuskę? PROSZE O POMOC!
Wysłane przez: hayley (---.pool.mediaWays.net)
Data: 16 sty 2014 - 19:48:46

wykluczyłam to co smażone, alkohol,czekolade, cytrusy, ograniczyłam papierosy. Jem gotowany drób i wołowinę, dużo warzyw. Oprócz tego stosuje grzybek tybetański i ostropest.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.